fot. © www.strefa6.pl

Zagraj na wiosnę w Strefie Szóstek!

17 lutego 2023, 23:24  |  Kategoria: Inne rozgrywki  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Już tylko dni dzielą nas od zakończenia NLH. W marcu wszyscy wrócimy do gry na sztucznej trawie i jeśli są wśród Was tacy, którzy szukają dla siebie ligi, to coś dla Was mamy!

Strefa 6 to nasz kolejny projekt, który mniej więcej od dwóch lat prowadzimy w Woli Rasztowskiej. Za nami 6 edycji, łącznie w rozgrywkach bierze udział 16 zespołów (w tym wiele dobrze Wam znanych z NLH) podzielonych na dwie ligi. Ale oczywiście chcielibyśmy mieć tych ekip więcej. Gramy w systemie 5+1, gwarantujemy sporą liczbę meczów do rozegrania (+ Puchar Ligi), ale to nie wszystkie nasze atrakcje. Co jeszcze otrzymujecie w ramach udziału w rozgrywkach?

– na bieżąco aktualizowaną stronę www i profil na FB
– zapowiedzi i opisy meczów
– starannie prowadzone statystyki
– obszerne podsumowania

– profile indywidualne
– zdjęcia drużynowe
– profesjonalne fotki z meczów - przykład TUTAJ
– transmisje LIVE wszystkich meczów – przykład TUTAJ
– kontrowersje kolejki – przykład TUTAJ
– wybór bramki, interwencji, kiksu miesiąca i sezonu – przykład TUTAJ
– ligowe mecze w ofercie polskiego bukmachera BETFAN – więcej TUTAJ
– projekt i wykonanie logotypów drużynowych
– relacje w lokalnych gazetach i mediach społecznościowych
– muzykę w trakcie spotkań
– wywiady z zawodnikami
– ligę typerów z nagrodami
– pomiary prędkości czy przebiegniętego dystansu!
– vouchery do lokalnych restauracji
– vouchery dla kina
– cotygodniowe zestawienia TOP 6
– możliwość gry w ligowej reprezentacji

Wpisowe, jak na wszystkie atrakcje które serwujemy jest naprawdę humorystyczne, bo wynosi około 1200/1300 zł (wszystko jest zdeterminowane od liczby rozegranych meczów). Być może niektórych z Was troszkę odstrasza miejsce rozgrywania spotkań, ale boisko w Woli Rasztowskiej znajduje się przy zjeździe z trasy S8 (z Zielonki jedzie się tam niecałe 15 minut) i kto jest zmotoryzowany, to dojedzie bardzo szybko. Samo boisko jest w naprawdę dobrym stanie, nie brakuje altanki pod którą można usiąść, jest boisko do siatkówki plażowej, plac zabaw dla dzieci, miejsce na grilla i duży parking. Dodatkowo gramy tylko w niedzielę, w dogodnych godzinach (9-18), gdzie staramy się dostosowywać terminy pod Wasze prośby. Mamy też limit zawodników zrzeszonych, dzięki czemu poziom jest wyrównany i nie ma meczów o nic.

Zainteresowani? Potrzebujecie więcej informacji? Zachęcamy do kontaktu, jak również do odwiedzenia oficjalnej strony Strefy 6, polubienia Facebooka i zasubowania kanału na YouTube.

Dodajmy, że równolegle trwają zapisy na Wiosenny NLH Cup, który zostanie rozegrany 19 marca, również w Woli Rasztowskiej. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

https://strefa6.pl/

https://www.facebook.com/strefa6

https://www.youtube.com/channel/strefa6

Komentarze użytkowników: