fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Facebookowy typer - zaległa kolejka

6 marca 2023, 10:46  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

We wtorek ostatnie pięć spotkań w tym sezonie! Nie będzie łatwo wytypować ich wyniki, ale dajemy Wam taką okazję.

Ponieważ mamy do czynienia z wyjątkową sytuacją, bo nigdy nie dogrywaliśmy meczów tak naprawdę po sezonie, to będzie również wyjątkowy typer. Do przewidzenia będzie bowiem aż pięć spotkań i ciekawe, czy komuś z Was uda się odgadnąć, jak będą przebiegały wszystkie spotkania we wtorkowy wieczór. A jak wziąć udział w zabawie? Zasady są takie same jak zwykle - musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, czyli TUTAJ i wpierw go polubić. Następnie Waszym zadaniem będzie wytypowanie w komentarzu (na zasadzie 1 X 2, gdzie: 1 to zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości) wyników pięciu przedstawionych na grafice spotkań. 

Kto jako pierwszy wytypuje prawidłowo zaproponowane przez nas mecze, otrzyma bonus do BETFAN w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać potencjalnych triumfatorów otrzymają po 10 zł. 

Typer kolejka zalegla

Możliwość typowania kończy się wraz z datą i godziną rozpoczęcia pierwszego spotkania. Czyli w tym przypadku macie czas do wtorku do godziny 20:05. W zabawie nie biorą udziału edytowane komentarze oraz osoby z fikcyjnymi danymi w profilu.

Dodajmy, że w przypadku wygranej Wasze konta będzie zasilał BETFAN. Serdecznie zachęcamy, by już teraz zatroszczyć się o rejestrację u naszego ligowego bukmachera. Tylko w ten sposób będziecie mogli odebrać ewentualne bonusy (które można wykorzystać na obstawianie ligowych spotkań), a jednocześnie wspomożecie NLH. Pamiętajcie o kodzie NOCNALIGAHALOWA.

>> link do rejestracji: https://tiny.pl/wf93l <<

Komentarze użytkowników: