fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Facebookowy typer - 8.kolejka

11 lutego 2024, 11:41  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Duża ilość remisów w poprzedniej kolejce storpedowała plany niektórych typerów odnośnie wygranej. Może tym razem pójdzie Wam gładko?

Oby! A jak wziąć udział w typowaniu 8.kolejki? Zasady są bardzo proste - konkurs przeznaczony jest dla WSZYSTKICH uczestników i kibiców rozgrywek. Co należy zrobić? Przede wszystkim musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, czyli TUTAJ i wpierw go polubić. Następnie Waszym zadaniem będzie wytypowanie w komentarzu (na zasadzie 1 X 2, gdzie: 1 to zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości) wyników czterech przedstawionych na grafice spotkań. 

Kto jako pierwszy wytypuje prawidłowo przedstawiony na grafice czwór-mecz, otrzyma bonus do BETFAN w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać potencjalnych triumfatorów otrzymają po 10 zł. 

Typer 8kolejka

Możliwość typowania kończy się wraz z datą i godziną rozpoczęcia pierwszego spotkania. Czyli w tym przypadku macie czas do poniedziałku, do godziny 23:05 W zabawie nie biorą udziału edytowane komentarze oraz osoby z fikcyjnymi danymi w profilu. Nie ma również możliwości przekazania bonusu na osoby trzecie.

Dodajmy, że w przypadku wygranej Wasze konta będzie zasilał BETFAN. Przypominamy, że KAŻDA rejestracja przez link https://betfan.pl/lp/advqeghtku z kodem NOCNALIGAHALOWA wspiera działalność naszego portalu. Cały proces to zaledwie 30 sekund. Rejestrując się dziś zgarniacie bonus 200% od depozytu (do 300 zł).

Komentarze użytkowników: