fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Drużyna tygodnia - 9.kolejka

24 lutego 2024, 19:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Finałowa kolejka za nami, więc po raz ostatni dokonaliśmy analizy Waszych występów w tej edycji. i dobrze, bo wybór jak zwykle był trudny...

Łatwo było tylko w 1.lidze. Tutaj wszystkie dostępne miejsca zajęli gracze AbyDoPrzodu. Przede wszystkim chcieliśmy docenić ich zespołowość, bo to ona była kluczem do czwartkowego zwycięstwa w wielkim finale nad Propertiką. A po drugie - pozostałe mecze w elicie NLH (poza jednym) były albo jednostronne albo nie miały wielkiej rangi. Oczywiście warto dodać, że również gracze rezerwowi AbyDoPrzodu wykonali świetną robotę, ale jak wiadomo miejsc było tylko pięć. Na grafice znajdziecie więc tych, którzy czwartkowy mecz rozpoczęli w wyjściowym składzie. 

9 kolejka 1 liga

W 2.lidze tak prosto już nie było. Ale idźmy po kolei. W bramce mamy Damiana Białka, za kolejny dobry występ między słupkami Ferajny, którym potwierdził dobrą dyspozycję pod koniec sezonu. Przed nim ustawiliśmy Patryka Dybowskiego, którego gol otworzył wrota Auto-Delux do mistrzostwa zaplecza elity. Aż pięć bramek zdobył za to w środę Piotrek Jankowski, pieczętując tym samym koronę króla strzelców. Z przodu nie mogło zabraknąć Mateusza Muszyńskiego. Ostatnio apelowaliśmy do niego, by skupił się wyłącznie na grze i zrobił to perfekcyjnie, niemal w pojedynkę wygrywając mecz AutoSzybom z Warsaw Fire. Do dobrej dyspozycji strzeleckiej wrócił także Adrian Wrona. Jego trafienia wybiły z głowy ekipie Nadbużanki marzenia o utrzymaniu. 

9 kolejka 2 liga

Przechodzimy do 3.ligi. W niej startujemy od Łukasza Głażewskiego. Owszem, Promil wysoko przegrał mecz z KS Setą, ale ten gość wyprawiał w bramce cuda. Bardzo dobry występ zanotował także Serek Modzelewski. Podobał się przede wszystkim jego spokój w sytuacjach sam na sam z bramkarzem Bad Boys. Same dobre rzeczy moglibyśmy powiedzieć też o Szymonie Osieleńcu. Bardzo aktywny, pracujący od jednego pola karnego, co pomogło w znaczącym stopniu Adrenalinie, by zachować trzecioligowy byt. Jeśli zaś chodzi o pierwszą linię, to w niej mamy Michała Bodzionego, bo to on "napoczął" Gencjanę, natomiast obok Michała postawiliśmy na Marcina Sobieskiego. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok pierwszego i zarazem ostatniego gola, jakiego zdobył w tym sezonie, pieczetując sukces Sety nad Promilem.

9 kolejka 3 liga

No i na koniec została nam 4.liga. W niej nie po raz pierwszy mieliśmy problem z bramkarzem, ale za odwagę i dwie bramki ze Squadrą nagrodziliśmy Eryka Ryszkusa. Również dwa trafienia, lecz w spotkaniu o znacznie większej randze zanotował Kuba Koszewski z HandyMan, MVP starcia finałowego ze Szmulkami. Z kolei po raz pierwszy w TOP 5 pojawił się Emil Drozd. Podobała nam się jego gra z Faludżą, gdzie pokazał, że nie tylko potrafić bronić, ale też świetnie kończyć akcje swojej ekipy. Został nam jeszcze atak. Złożyliśmy go z Patryka Bysiaka, doceniając fakt, że odgrywa coraz ważniejszą rolę w Semoli, a towarzyszyć mu będzie Krzysiek Czarnota, którego wysoka forma pozwoliła Mocnej Ekipie wyszarpać brąz 3.ligi.

7 kolejka 4 liga

Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy! W profilach indywidualnych już pojawiła się informacja, że zostaliście wybrani do TOP 5. To było ostatnie notowanie w tym sezonie. Pamiętajcie, że nie zawsze docenialiśmy najlepszych, ale często staraliśmy się wyróżniać tych, którzy przekraczali swoje granice. Liczymy na zrozumienie!:)

Komentarze użytkowników: