Wyniki Wiosennego NLH CUP

Szczegółowe rozstrzygnięcia Pucharu

grupa A (niedziela, 14 marca, 8:00 - 10:00) 1x10min

1. AutoSzyby 9pkt, 9:3

2. Al-Mar Wołomin 6pkt, 3:4

3. Lema Logistic 5pkt, 1:1

4. HandyMan Elewacje 4pkt, 3:5

5. DJ 4pkt, 3:6

 

rozpiska meczów:

(8:00 - 8:10) HandyMan - Al-Mar 0:2

(8:12 - 8:22) AutoSzyby - Lema 0:1

(8:24 - 8:34) DJ - Al-Mar 1:0

(8:36 - 8:46) HandyMan - AutoSzyby 1:2

(8:48 - 8:58) DJ - Lema 0:0

(9:00 - 9:10) Al-Mar - AutoSzyby 0:3

(9:12 - 9:22) Lema - HandyMan 0:0

(9:24 - 9:34) DJ - AutoSzyby 1:4

(9:36 - 9:46) Lema - Al-Mar 0:1

(9:48 - 9:58) DJ - HandyMan 1:2

 

grupa B (niedziela, 14 marca, 10:00 - 12:00) 1x10min

1. Beer Team 9pkt, 4:2

2. RDK Szewnica 8pkt, 9:6

3. Green Team 7pkt, 8:4

4. Koronka 3pkt, 10:5

5. FC Bambus 1pkt, 3:17

 

rozpiska meczów:

(10:00 - 10:10) Green Team - Beer Team 0:1

(10:12 - 10:22) Koronka - Szewnica 1:2

(10:24 - 10:34) FC Bambus - Beer Team 0:2

(10:36 - 10:46) Green Team - Koronka 2:1

(10:48 - 10:58) FC Bambus - Szewnica 3:3

(11:00 - 11:10) Beer Team - Koronka 1:0

(11:12 - 11:22) Szewnica - Green Team 2:2

(11:24 - 11:34) FC Bambus - Koronka 0:8

(11:36 - 11:46) Szewnica - Beer Team 2:0

(11:48 - 11:58) FC Bambus - Green Team 0:4

 

grupa C (niedziela, 14 marca, 12:00 - 14:00) 1x10min

1. Inter Europol 10pkt, 8:2

2. PrefBud Tulewo 7pkt, 7:4

3. Copa FC 6pkt, 4:3

4. WŻA 3pkt, 3:3

5. Box Garda 1pkt, 3:13

 

rozpiska meczów:

(12:00 - 12:10) Box Garda - WŻA 0:3

(12:12 - 12:22) Copa - PrefBud Tulewo 1:1

(12:24 - 12:34) Inter Europol - WŻA 1:0

(12:36 - 12:46) Box Garda - Copa 1:1

(12:48 - 12:58) Inter Europol - PrefBud Tulewo 2:0

(13:00 - 13:10) WŻA - Copa 0:1

(13:12 - 13:22) PrefBud Tulewo - Box Garda 5:1

(13:24 - 13:34) Inter Europol - Copa 1:1

(13:36 - 13:46) PrefBud Tulewo - WŻA 1:0

(13:48 - 13:58) Box Garda - Inter Europol 1:4

 

grupa D (niedziela, 14 marca, 14:00 - 16:00) 1x10min

1. MTS Sokołów Podlaski 9pkt, 4:2

2. Szmulki Warszawa 7pkt, 6:3

3. Trzecia Fala 7pkt, 5:4

4. Al-Maj Car Marki 3pkt, 2:5

5. Bad Boys Ostrówek 3pkt, 2:5

 

rozpiska meczów:

(14:00 - 14:10) Szmulki Warszawa - MTS Sokołów 2:0

(14:12 - 14:22) Al-Maj Car - Trzecia Fala 1:2

(14:24 - 14:34) Bad Boys - MTS Sokołów 0:1

(14:36 - 14:46) Szmulki Warszawa - Al-Maj Car 2:0

(14:48 - 14:58) Bad Boys - Trzecia Fala 0:2

(15:00 - 15:10) MTS Sokołów - Al-Maj Car 1:0

(15:12 - 15:22) Trzecia Fala - Szmulki Warszawa 1:1

(15:24 - 15:34) Bad Boys - Al-Maj Car 0:1

(15:36 - 15:46) Trzecia Fala - MTS Sokołów 0:2

(15:48 - 15:58) Szmulki Warszawa - Bad Boys 1:2

 

ćwierćfinały (niedziela, 14 marca, 16:00 – 17:00) 1x12min

(16:00 - 16:12) AutoSzyby - PrefBud Tulewo 2:2 k.1:2

(16:15 - 16:27) Beer Team - Szmulki Warszawa 3:1

(16:30 - 16:42) Inter Europol - Al-Mar 1:0

(16:45 - 16:57) MTS Sokołów - RDK Szewnica 1:1 k.2:1

 

półfinały (niedziela, 14 marca, 17:00 – 17:30) 1x10min

(17:00 - 17:15) PrefBud Tulewo - Beer Team 0:2

(17:15 - 17:30) Inter Europol - MTS Sokołów 0:0 k.3:2

 

mecze o 3 miejsce (niedziela, 14 marca, 17:30 - 17:45) 1x10min

(17:30 - 17:42) PrefBud - MTS Sokołów 0:1

 

mecze o 1 miejsce (niedziela, 14 marca, 17:45 - 18:00) 1x10min

(17:45 - 17:57) Beer Team - Inter Europol 0:1

 

Końcowa kolejność:

1. INTER EUROPOL

2. Beer Team

3. MTS Sokołów Podlaski

4. PrefBud Tulewo

 

Nagrody indywidualne:

Król strzelców - Adam Michalik (RDK Szewnica)

Najlepszy bramkarz - Stefan Necula (Inter Europol)

Najlepszy zawodnik - Konrad Kanon (Beer Team)