Wyniki Turnieju dla Franka

Szczegółowe rozstrzygnięcia Pucharu

grupa A (niedziela, 5 września, 8:00 - 10:00) 1x10min

1. Moja Kamanda, 10pkt, 9:3

2. Show Team 9pkt, 3:3

3. Inter Europol 6pkt, 4:3

4. RDK Szewnica 4pkt, 4:4

5. HandyMan Elewacje 0pkt, 0:7

 

rozpiska meczów:

(8:00 - 8:10) Show Team - RDK Szewnica 1:0

(8:12 - 8:22) HandyMan - Moja Kamanda 0:2

(8:24 - 8:34) Inter Europol - RDK Szewnica 1:0

(8:36 - 8:46) Show Team - HandyMan 1:0

(8:48 - 8:58) Inter Europol - Moja Kamanda 1:2

(9:00 - 9:10) RDK Szewnica - HandyMan 2:0

(9:12 - 9:22) Moja Kamanda - Show Team 3:0

(9:24 - 9:34) Inter Europol - HandyMan 2:0

(9:36 - 9:46) Moja Kamanda - RDK Szewnica 2:2

(9:48 - 9:58) Inter Europol - Show Team 0:1

 

grupa B (niedziela, 5 września, 11:00 - 14:00) 1x10min

1. Al-Mar Wołomin 13pkt, 11:1

2. AutoSzyby.com 12pkt, 8:3

3. Bad Boys Ostrówek 7pkt, 2:7

4. Al-Maj Car Marki 4pkt., 1:2

5. Bil3T Tune Garage 2pkt, 1:5

6. Lema Logistic 2pkt, 3:8

 

rozpiska meczów:

(11:00 - 11:10) Lema - AutoSzyby 1:2

(11:12 - 11:22) Bad Boys - Al-Maj Car 0:0

(11:24 - 11:34) Al-Mar - Bil3T Tune 2:0

(11:36 - 11:46) AutoSzyby - Al-Maj Car 1:0

(11:48 - 11:58) Bil3T Tune - Lema 0:0

(12:00 - 12:10) Al-Mar - Bad Boys 4:0

(12:12 - 12:22) Al-Maj Car - Bil3T Tune 0:0

(12:24 - 12:34) Bad Boys - AutoSzyby 0:3

(12:36 - 12:46) Al-Mar - Lema 4:1

(12:48 - 12:58) Bil3T Tune - Bad Boys 0:1

(13:00 - 13:10) Al-Maj Car - Lema 1:1

(13:12 - 13:22) Al-Mar - AutoSzyby 1:0

(13:24 - 13:34) Bad Boys - Lema 1:0

(13:36 - 13:46) Bil3T Tune - AutoSzyby 1:2

(13:48 - 13:58) Al-Mar - Al-Maj Car 0:0

 

grupa C (niedziela, 5 września, 14:00 - 17:00) 1x10min

1. Byczki Stare Babice 11pkt, 6:2

2. Copa FC 10pkt, 5:3

3. Margerita Team 8pkt, 4:1

4. Osiedle Błotna 7pkt, 4:2

5. Joga Bonito 2pkt, 1:5

6. Szmulki Warszawa 1pkt, 1:8

 

rozpiska meczów:

(14:00 - 14:10) Margerita Team - Byczki 0:0

(14:12 - 14:22) Joga Bonito - Osiedle Błotna 0:0

(14:24 - 14:34) Copa FC - Szmulki 1:0

(14:36 - 14:46) Byczki - Osiedle Błotna 1:1

(14:48 - 14:58) Szmulki - Margerita Team 0:2

(15:00 - 15:10) Copa FC - Joga Bonito 1:0

(15:12 - 15:22) Osiedle Błotna - Szmulki 2:0

(15:24 - 15:34) Joga Bonito - Byczki 0:1

(15:36 - 15:46) Copa FC - Margerita Team 1:0

(15:48 - 15:58) Szmulki - Joga Bonito 1:1

(16:00 - 16:10) Osiedle Błotna - Margerita Team 0:0

(16:12 - 16:22) Copa FC - Byczki 1:2

(16:24 - 16:34) Joga Bonito - Margerita Team 0:2

(16:36 - 16:46) Szmulki - Byczki 0:2

(16:48 - 16:58) Copa FC - Osiedle Błotna 1:1

 

grupa D (niedziela, 5 września, 17:00 - 19:00) 1x10min

1. Beer Team 10pkt, 8:0

2. Narodowe Śródmieście 8pkt, 5:2

3. PrefBud Tulewo 7pkt, 4:3

4. Dar-Mar Kobyłka 3pkt, 1:4

5. MTS Sokołów Podlaski 0pkt, 1:12

 

rozpiska meczów:

(17:00 - 17:10) Narodowe Śródmieście - PrefBud 1:1

(17:12 - 17:22) Dar-Mar - MTS Sokołów 1:0

(17:24 - 17:34) Beer Team - PrefBud 2:0

(17:36 - 17:46) Narodowe Śródmieście - Dar-Mar 1:0

(17:48 - 17:58) Beer Team - MTS Sokołów 4:0

(18:00 - 18:10) PrefBud - Dar-Mar 1:0

(18:12 - 18:22) MTS Sokołów - Narodowe Śródmieście 1:3

(18:24 - 18:34) Beer Team - Dar-Mar 2:0

(18:36 - 18:46) MTS Sokołów - PrefBud 0:2

(18:48 - 18:58) Beer Team - Narodowe Śródmieście 0:0

 

1/4 finału (niedziela, 5 września, 19:00 - 20:00) 1x12min

(19:00 - 19:12) Moja Kamanda - Copa FC 0:0 k.3:1

(19:14 - 19:26) Al-Mar Wołomin - Narodowe Śródmieście 1:0

(19:28 - 19:40) Byczki Stare Babice - Show Team 2:1

(19:42 - 19:56) Beer Team - AutoSzyby.com 3:1

 

1/2 finału (niedziela, 5 września, 20:00 - 20:30) 1x10min

(20:00 - 20:10) Moja Kamanda - Al-Mar Wołomin 1:1 k.0:2

(20:12 - 20:22) Byczki Stare Babice - Beer Team 0:1

 

Mecz o 3 miejsce (niedziela, 5 września, 20:30 - 20:45) 1x10min

(20:30 - 20:45) Moja Kamanda - Byczki Stare Babice 1:0

 

Wielki finał (niedziela, 5 września, 20:45 - 21:00) 1x10min

(20:45 - 21:00) Al-Mar Wołomin - Beer Team 0:0 k.1:3

 

Końcowa kolejność:

1. BEER TEAM

2. Al-Mar Wołomin

3. Moja Kamanda

4. Byczki Stare Babice

 

Nagrody indywidualne:

najlepszy strzelec - Mateusz Smoktunowicz (Moja Kamanda)

najlepszy bramkarz - Mateusz Karpiński (Beer Team)

najlepszy zawodnik - Damian Komorowski (Beer Team)