Wyniki turnieju

Szczegółowe rozstrzygnięcia turnieju

Retransmisja z turnieju dostępna poniżej. Każde polubienie i subskrypcja mile widziane.

 

grupa A (niedziela, 20 marca, 8:00 - 10:00) 1x10min

1. Zieloni FC 10pkt, 7:0

2. RDK Szewnica 7pkt, 6:2

3. Inter-Europol 6pkt, 5:8

4. AKS Elektro 2pkt, 2:4

5. Tygłysy 2pkt, 1:7

 

rozpiska meczów:

(8:00 - 8:10) Tygłysy - AKS Elektro 1:1

(8:12 - 8:22) Zieloni FC - Inter-Europol 2:0

(8:24 - 8:34) Tygłysy - RDK Szewnica 0:0

(8:36 - 8:46) Inter-Europol - AKS Elektro 2:1

(8:48 - 8:58) RDK Szewnica - Zieloni FC 0:1

(9:00 - 9:10) Inter-Europol - Tygłysy 2:0

(9:12 - 9:22) AKS Elektro - Zieloni FC 0:0

(9:24 - 9:34) RDK Szewnica - Inter-Europol 5:1

(9:36 - 9:46) Zieloni FC - Tygłysy 4:0

(9:48 - 9:58) AKS Elektro - RDK Szewnica 0:1

 

grupa B (niedziela, 20 marca, 10:00 - 12:00) 1x10min

1. GS Zabrodziaczek 8pkt, 5:1

2. Joga Bonito 7pkt, 3:2

3. Al-Mar Wołomin 6pkt, 3:3

4. Bad Boys Ostrówek 4pkt, 2:3

5. Szmulki Warszawa 3pkt, 1:5

 

rozpiska meczów:

(10:00 - 10:10) Joga Bonito - Szmulki 1:0

(10:12 - 10:22) Al-Mar - Zabrodziaczek 0:1

(10:24 - 10:34) Szmulki - Bad Boys 1:0

(10:36 - 10:46) Joga Bonito - Al-Mar 0:1

(10:48 - 10:58) Bad Boys - Zabrodziaczek 0:0

(11:00 - 11:10) Szmulki - Al-Mar 0:1

(11:12 - 11:22) Zabrodziaczek - Joga Bonito 1:1

(11:24 - 11:34) Al-Mar - Bad Boys 1:2

(11:36 - 11:46) Zabrodziaczek - Szmulki 3:0

(11:48 - 11:58) Bad Boys - Joga Bonito 0:1

 

grupa C (niedziela, 20 marca, 12:00 - 14:00) 1x10min

1. AutoSzyby 8pkt, 6:3

2. Nijacy Pijacy 7pkt, 6:6

3. Lema Logistic 6pkt, 5:3

4. Santoryn Nowinki 2pkt, 4:6

5. Black Dragons 2pkt, 2:5

 

rozpiska meczów:

(12:00 - 12:10) Santoryn Nowinki - Lema Logistic 1:1

(12:12 - 12:22) AutoSzyby - Nijacy Pijacy 2:0

(12:24 - 12:34) Black Dragons - Lema Logistic 0:2

(12:36 - 12:46) AutoSzyby - Santoryn Nowinki 2:1

(12:48 - 12:58) Nijacy Pijacy - Black Dragons 2:1

(13:00 - 13:10) Lema Logistic - AutoSzyby 2:2

(13:12 - 13:22) Nijacy Pijacy - Santoryn Nowinki 3:2

(13:24 - 13:34) Black Dragons - AutoSzyby 0:0

(13:36 - 13:46) Lema Logistic - Nijacy Pijacy 1:1

(13:48 - 13:58) Santoryn Nowinki - Black Dragons 1:1

 

grupa D (niedziela, 20 marca, 14:00 - 16:00) 1x10min

1. Green Team 10pkt, 9:3

2. Beer Team 7pkt, 4:3

3. Lekko Spoceni 7pkt, 4:4

4. PrefBud Tulewo 2pkt, 4:7

5. Byczki Stare Babice 1pkt, 4:8

 

rozpiska meczów:

(14:00 - 14:10) Green Team - Beer Team 2:1

(14:12 - 14:22) PrefBud - Lekko Spoceni 0:2

(14:24 - 14:34) Byczki - Beer Team 0:1

(14:36 - 14:46) PrefBud - Green Team 1:1

(14:48 - 14:58) Lekko Spoceni - Byczki 1:0

(15:00 - 15:10) Beer Team - PrefBud 1:0

(15:12 - 15:22) Lekko Spoceni - Green Team 0:3

(15:24 - 15:34) Byczki - PrefBud 3:3

(15:36 - 15:46) Beer Team - Lekko Spoceni 1:1

(15:48 - 15:58) Green Team - Byczki 3:1

 

1/4 finału (niedziela, 20 marca, 16:00 - 17:00) 1x12min

(16:00 - 16:12) Zieloni FC - Nijacy Pijacy 1:2

(16:14 - 16:26) GS Zabrodziaczek - Beer Team 3:2

(16:28 - 16:40) AutoSzyby - RDK Szewnica 3:0

(16:42 - 16:54) Green Team - Joga Bonito 2:0

 

1/2 finału (niedziela, 20 marca, 17:00 - 17:30) 1x10min

(17:00 - 17:10) Nijacy Pijacy - GS Zabrodziaczek 0:2

(17:12 - 17:22) AutoSzyby - Green Team 2:1

 

mecz o 3 miejsce (niedziela, 20 marca, 17:30 - 17:45) 1x10min

(17:30 - 17:45) Nijacy Pijacy - Green Team 2:1

 

Wielki finał (niedziela, 20 marca, 17:45 - 18:00) 1x10min

(17:45 - 18:00) GS Zabrodziaczek - AutoSzyby 1:1 k.4:3

 

Nagrody indywidualne:

najlepszy zawodnik - Krzysztof Maciak (GS Zabrodziaczek)

najlepszy strzelec (8 bramek) - Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

najlepszy bramkarz - Mateusz Bajkowski (AutoSzyby)