fot. © Mikołaj Szczepanowski

W Wieściach i WWL24 o dziewiątej kolejce

7 marca 2020, 12:56  |  Kategoria: Prasa  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dziś spinamy klamrą wszystkie doniesienia prasowe, jakie o XIII edycji mogliście przeczytać dzięki naszym partnerom medialnym. 

To już ostatnie wydanie Wieści Podwarszawskich w tym sezonie. Ten lokalny tygodnik regularnie informował o tym, co dzieje się na zielonkowskim parkiecie i bardzo duży artykuł poświęcił również ostatniej kolejce. Nie dość że jest sporo treści, to znalazło się także miejsce na zdjęcie nowych mistrzów Nocnej Ligi, czyli ekipy Offsidu. Bardzo dziękujemy Wieściom za kolejny rok współpracy i liczymy na kontynuację w czternastym sezonie.

Jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie".

Wiesci 9 kolejka

Od dwóch edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych, traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z dziewiątej kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ. Ekipie tego serwisu również dziękujemy za te trzy miesiące owocnej współpracy!

Komentarze użytkowników: