fot. © www.planarstudio.pl

Wybierz najładniejszą interwencję lutego!

8 marca 2020, 19:58  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W ostatnich trzech kolejkach bramkarze mieli mnóstwo do roboty. To spowodowało, że ponownie wybór dotyczący najładniejszej parady miesiąca nie będzie prosty.

Gdybyście nie pamiętali zasad, to spieszymy donieść, że głosujecie na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ, gdzie należy po prostu polubić imię i nazwisko autora najładniejszej interwencji, które znajduje się w komentarzu. Liczą się również inne ikony emoji, czyli np serce, śmiech, etc.

Łącznie do wyboru macie aż osiem parad. Część z nich wysłali do nas sami zainteresowani, pozostałe to efekt naszych obserwacji. Tak jak wiele razy podkreślaliśmy - nie jesteśmy ekspertami w temacie bronienia, dlatego jeśli ktoś uważa, że powinien się znaleźć w głosowaniu, a jednak nie widzi swojej parady, to pretensje może mieć tylko do siebie. A wśród nominowanych - gdzie są nie tylko bramkarze, ale też obrońcy - znaleźli się:

1. Rafał Kreduszyński (AGD Marking)

2. Marcin Marciniak (Vaveosport)

3. Patryk Maliszewski (Multi-Medica)

4. Karol Zalewski (Progresso)

5. Łukasz Głażewski (Razem Ponad Tona)

6. Rafał Boruciak (AKS Elektro)

7. Michał Kaźmierski (Maximus)

8. Krystian Rytel (In-Plus Marki)

Łącznie do walki o interwencję sezonu trafią trzy parady - z grudnia, stycznia i lutego. Dla tego golkipera, który okaże się autorem najbardziej spektakularnej obrony trzynastej edycji będzie oczywiście nagroda i statuetka. W finale czekają już Kamil Majewski z Na Fantazji oraz Janek Lech z Auto-Delux.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy we wtorek, 10 marca o godzinie 20:00! Zachęcamy do wzięcia udziału!

Komentarze użytkowników: