fot. © Piotr Kucza

Igor Sapała drugim gościem Dogrywki!

7 kwietnia 2020, 11:57  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Tydzień po premierze naszego nowego formatu, mamy już dla Was drugi odcinek. Tym razem przepytywanym był podstawowy zawodnik Ekstraklasowego beniaminka!

Po naprawdę dobrym przyjęciu wywiadu z Adamem Dźwigałą, w niedzielę o godzinie 20:00 rozpoczęliśmy transmisję na żywo z kolejnym ciekawym gościem. Był nim Igor Sapała! Igor to czołowa postać Rakowa Częstochowa, cieszący się w tym sezonie dużym zaufaniem swojego trenera Marka Papszuna. Sam fakt, że to on wykonuje większość stałych fragmentów gry w zespole z Częstochowy mówi sam za siebie - podobnie jak to, że obecnie gra w klubie z "10" na plecach. Tematów do poruszenia było bardzo dużo, a pytania naszemu gościowi zadawali Adam Baran oraz debiutujący w tej roli Mariusz Ochociński. Efekty możecie zobaczyć poniżej.

Igorowi bardzo dziękujemy za poświęcony czas, za to że bez wahania zgodził się na udział w programie i chyba udało nam się wprowadzić na tyle luźną atmosferę podczas wywiadu, że nasz gość był bardzo zadowolony z efektów tej współpracy. My również! Zawodnik Rakowa okazał się osobą otwartą, kontaktową a przy okazji z dużą wiedzą piłkarską, o czym przekonacie się oglądając materiał. Poczynania Igora w Ekstraklasie będziemy śledzić z dużym zaciekawieniem. Życzymy mu samych sportowych sukcesów i kto wie - może niedługo będziemy ten wywiad wspominali jako rozmowę z reprezentantem drużyny narodowej? Nie mielibyśmy nic przeciwko.

Jeśli podobał Wam się odcinek, to pamiętajcie o polubieniu go na YouTube. Dodajmy, że nasz gość wywiązał się z obietnicy i kilka minut po programie, zasubskrybował nasz kanał. Was również serdecznie do tego zachęcamy (TUTAJ). Pamiętajcie też o "dzwoneczku", dzięki któremu o każdej naszej transmisji zostaniecie poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Zwłaszcza że kolejne streamy już na dniach!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

» Dogrywka z Adamem Dźwigałą (CD Aves)

Komentarze użytkowników: