fot. © ekstraklasa.org

Łukasz Szczech trzecim gościem Dogrywki!

27 kwietnia 2020, 10:46  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Kolejna świetna rozmowa za nami! Ale tym razem nie z czynnym zawodnikiem, a arbitrem. Aczkolwiek również z najwyższego szczebla!

Po Igorze Sapale i Adamie Dźwigale w ogniu naszych pytań znalazł się Łukasz Szczech! Łukasz w tym sezonie Ekstraklasy poprowadził dziesięć meczów, a łącznie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce ma już ich na swoim koncie ponad 30. Podpytaliśmy go o kulisy jego pracy, aczkolwiek motywem przewodnim był przewidywany na koniec maja powrót do gry Ekstraklasy. Jak to miałoby wyglądać? Czy prawdą jest, że sędziowie swoje zadania wykonywaliby w maseczkach? Bez używania gwizdka? Bez VAR-u? Wszystko najlepiej było sprawdzić u źródła i tak też zrobiliśmy.

Łukasz - czego można się było oczywiście spodziewać - bardzo fajnie i rzeczowo odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Całkiem nieźle poszło mu również w naszym quizie, aczkolwiek mocno zaskoczyło go nasze ostatnie pytanie o ulubione ryby sędziów. I chociaż możemy już zdradzić, że nie znał na nie odpowiedzi, to sam ocenił bardzo pozytywnie cały program. Bardzo nas to cieszy, dziękujemy mu za poświęcony czas i życzymy, by już niedługo można go było tytułować nie tylko sędzią ekstraklasowym, ale międzynarodowym. Powodzenia Łukasz!

A jeśli Wam również podobał się odcinek, to pamiętajcie o polubieniu go na YouTube. Pamiętajcie też o subskrypcji i "dzwoneczku", dzięki któremu o każdej naszej transmisji zostaniecie poinformowani z odpowiednim wyprzedzeniem. Zwłaszcza że kolejne streamy to tylko kwestia czasu!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

» Dogrywka z Adamem Dźwigałą (CD Aves)
» Dogrywka z Igorem Sapałą (Raków Częstochowa)

Komentarze użytkowników: