fot. © www.shutterstock.com

Transmisje LIVE ze sparingów na hali

18 listopada 2020, 16:53  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Mniej więcej w połowie października padła w naszym gronie propozycja, by dać Wam możliwość dobrego przygotowania się do rozgrywek ligowych. A wszystko poprzez rozegranie jednego lub kilku sparingów.

Zainteresowanie meczami towarzyskimi było spore. Bardzo nas to cieszy, albowiem nie tylko wy mogliście dzięki nim wejść na właściwe obroty, ale my także mieliśmy okazję przypomnieć sobie, co nas czeka w sezonie ligowym, nie tylko pod kątem samej organizacji przedmeczowej, ale też tej dotyczącej emisji spotkań. Bo każdy sparing był przez nas transmitowany na żywo. I brały w nim udział nie tylko zespoły z NLH, ale też takie, które gdzieś usłyszały o naszej inicjatywie i chciały się sprawdzić. W ten sposób zawitały do nas Gwiazdy z Mydła, Nova Group, JMP, Szmulki Warszawa czy Literpool. Niewykluczone, że pojawią się następne nowe zespoły, bo sparingi nadal są organizowane i tym samym lista spotkań, którą wypisaliśmy poniżej wciąż się rozszerza o kolejne tytuły.

To co ważne - podczas spotkań, które transmitowaliśmy 16 listopada, udało nam się wreszcie dojść do ładu z jakością obrazu. Wszystko za sprawą nowego komputera, który zapewnił idealną wizję a jednocześnie mogliśmy pokusić się o spełnienie Waszych próśb dotyczących zegara. Możecie sprawdzić jak to wszystko wyglądało, klikając na mecze Auto-Delux z Literpoolem oraz Vaveosportu z Marcovą.

Tak jak wspomnieliśmy wyżej - poniższa lista będzie na bieżąco aktualizowana, byście wszystkie spotkania mogli znaleźć w jednym miejscu. Wystarczy więc kliknąć na odpowiedni mecz i zostaniecie przeniesieni na nasz kanał YouTube. Zachęcamy, byście jak zwykle nie zapominali o łapkach w górę i subskrypcjach. Zawsze robi nam się przyjemnie, gdy po wszystkim widzimy ile osób nas oglądało i ilu z nich podobała się transmisja. To mała rzecz, a naprawdę cieszy.

LISTA ZREALIZOWANYCH SPARINGÓW

» (22 października) Szmulki Warszawa - Nova Group, Gwiazdy z Mydła - Lambada
» (29 października) Al-Mar Wołomin - Ryńscy, Gwiazdy z Mydła - Szmulki Warszawa
» (2 listopada) Auto-Delux - Lambada, Nova Group - JMP
» (12 listopada) Al-Mar Wołomin - Copa FC, FC Pogrom - Gwiazdy z Mydła
» (16 listopada) Auto-Delux - Literpool, Vaveosport - Marcova
» (19 listopada) AbyDoPrzodu - Copa FC,  FC Pogrom - Lema, Gwiazdy z Mydła - Drzewce
» (26 listopada) FC Bez Atu - Lema,  Copa FC - Marcova, Pogrom - HandyMan

Komentarze użytkowników: