fot. © Mikołaj Szczepanowski

Przegląd prasy po 3.kolejce

29 grudnia 2020, 10:09  |  Kategoria: Prasa  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Z rozrzewnieniem wspominamy trzecią serię, bo niestety na dłuższy czas była ostatnią w NLH. A co napisali o niej ci, którzy sprawiają, że o rozgrywkach jest głośno w naszej okolicy?

W Wieściach Podwarszawskich ostatnie strony zwykle dedykowane są wydarzeniom sportowym. Nocna Liga też ma tam swoją stałą rubrykę. Tytuł ostatniego artykułu traktującego o rozgrywkach brzmi "do zobaczenia w styczniu". No właśnie - szkoda tylko, że dopiero w jego połowie, a nie na początku. Ale co możemy zrobić... Oprócz treści w gazecie znajdziecie także zdjęcie ze spotkania Las Vegas - Copa FC. Bez wątpienia jednego z najbardziej emocjonujących, jakie rozegraliśmy niecałe dwa tygodnie temu.

A jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie". Następnie powiększcie tekst.

Wiesci 3 kolejka 14 edycja

Już od trzech edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych (ponad 17 tysięcy obserwujących na FB), traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z trzeciej kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ.

Komentarze użytkowników: