fot. © nlh

Mateusz Marcinkiewicz jako trzeci Nocny Turbokozak!

29 stycznia 2021, 09:54  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Po tym jak w TurboKozaku pojawił się Adam Baran, nie mogło w nim zabraknąć Mateusza Marcinkiewicza. Mieliśmy się bowiem raz na zawsze przekonać, kto jest prawdziwym piłkarskim królem Klembowa!

Adam poprzeczkę zawiesił całkiem wysoko - 87 punktów to naprawdę bardzo solidny rezultat. Komfort kolejnego uczestnika polegał na tym, że znał już ten wynik i wiedział ile musi zdobyć "oczek". by znaleźć się w naszej klasyfikacji wyżej. Czy ta wiedza faktycznie pomogła Mateuszowi Marcinkiewiczowi, czy może wręcz przeciwnie - usztywniła go? Nie zdradzając Wam końcowego rezultatu, możemy napisać, że pod pewnymi względami był to najbardziej spektakularny TurboKozak w historii Nocnej Ligi Halowej. Dlaczego? Tego dowiecie się oglądając poniższy materiał. To będzie 10 minut, których NA PEWNO nie będziecie żałować.

A zarówno naszemu głównemu bohaterowi, jak i broniącemu dostępu do bramki Danielowi Laskowskiemu z HandyMan Elewacje, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. 

Całość jest oczywiście dostępna w jakości HD. Wystarczy kliknąć na "kołowrotek" i ustawić odpowiednią opcję. Życzymy miłego oglądania!

ZOBACZCIE POZOSTAŁE ODCINKI CZWARTEGO SEZONU

» Paweł Roguski - odcinek 1
» Adam Baran - odcinek 2

Komentarze użytkowników: