Pub Offside zwycięzcą turnieju WOŚP Duczki!

17 grudnia 2014, 11:38  |  Kategoria: Inne rozgrywki  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W weekend 13-14 grudnia odbył się piąty charytatywny turniej piłkarski, z którego cały dochód został przekazany na WOŚP Duczki.

W zmaganiach w których wzięło udział 20 zespołów, pięć reprezentowało Nocną Ligę Halową. Były to: Atomowe Orzechy, Bad Boys Ostrówek, Al-Mar Wołomin, Pub Offside i AGD Marking. I co ciekawe - w pierwszej czwórce były aż trzy z nich! Zawody wygrał Pub Offside Wołomin, który w finale pokonał AGD Marking Słupno. Do pełni szczęścia zabrakło tylko trzeciego miejsca, od którego o włos był Al-Mar Wołomin, lecz ostatecznie zespół Marcina Rychty musiał uznać wyższość zespołu Praga. Na pocieszenie do Łukasza Godlewskiego trafiła nagroda dla najlepszego zawodnika turnieju.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy udziału i tego, że zdecydowaliście się wesprzeć tę charytatywną ideę. Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie TUTAJ. Z kolei rewanż za finał turnieju już w przyszłym roku!:)

A jeżeli startujecie w innych zawodach halowych, to wysyłajcie nam relacje lub właściwe linki do stron, to chętnie poinformujemy o Waszych sukcesach. Wiemy, że kilku z przedstawicieli Nocnej Ligi startuje w turnieju w Stanisławowie - powodzenia!