fot. © nlh

Mateusz Muszyński jako Nocny TurboKozak!

15 stycznia 2023, 11:26  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nocny TurboKozak powrócił! Dwa lata minęły odkąd nagraliśmy ostatni odcinek, ale uznaliśmy, że to dobry moment, by przypomnieć wszystkim fanom NLH ten stary i sprawdzony format!

I trzeba powiedzieć, że udało się wrócić mocnym akcentem, bo pierwszy z zawodników którego zaprosiliśmy do zabawy pokusił się o naprawdę dobry rezultat. A chodzi o Mateusza Muszyńskiego, człowieka który nie boi się żadnych wyzwań, chociaż w pewnym momencie nagrywania tego odcinka, chciał żebyśmy dalej już nie nagrywali. Dlaczego? O tym możecie się przekonać zerkając na poniższy odcinek. Gwarantujemy, że będzie co oglądać, bo Muszka to gość, któremu umiejętności odmówić nie można. 

A zarówno naszemu głównemu bohaterowi, jak i broniącemu dostępu do bramki Karolowi Dębowskiemu z zespołu Szmulek, serdecznie dziękujemy za poświęcony czas. 

Całość jest oczywiście dostępna w jakości HD. Wystarczy kliknąć na "kołowrotek" i ustawić odpowiednią opcję. Życzymy miłego oglądania, a wszystkie kciuki w górę pod filmem byłyby bardzo mile widziane!

ZOBACZCIE POZOSTAŁE ODCINKI CZWARTEGO SEZONU

» Paweł Roguski - odcinek 1
» Adam Baran - odcinek 2
» Mateusz Marcinkiewicz - odcinek 3

Komentarze użytkowników: