fot. © Mikołaj Szczepanowski

W Wieściach i WWL24 o 2 i 3.kolejce

19 stycznia 2023, 13:49  |  Kategoria: Prasa  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zanim dokończymy dziś kolejkę nr 4, zachęcamy by wrócić na chwilę do poprzednich serii. Zwłaszcza w że kioskach pojawił się najnowszy numer naszego partnera medialnego.

W Wieściach Podwarszawskich znalazł się artykuł o NLH, który zajął praktycznie pół strony. Cieszymy się, że każdy kogo interesuje co dzieje się w lokalnym sporcie, może dzięki Wieściom trafić na nasze rozgrywki. A sami dobrze wiecie, iż ten sezon jest wyjątkowo ciekawy, pada mnóstwo remisów, co świadczy o bardzo wyrównanym poziomie i emocjonujących spotkaniach. O tym również znajdziecie w materiale.

A jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie".

Wiesci 2 i 3 kolejka

Od kilku edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych (obserwuje go ponad 20 tysięcy użytkowników!), traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z 2 i 3.kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ.

Komentarze użytkowników: