fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 5.kolejki 4.ligi

23 stycznia 2023, 13:49  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Komu w weekend znudziło się oglądanie lig zagranicznych, ten dziś wieczorem może wrócić do tego, co w najpiękniejsze w futbolu - do piłki amatorskiej.

Licznik meczów pokazywanych przez nas na żywo rośnie. W tym momencie pokazaliśmy Wam 75 spotkań LIVE! I na razie nie planujemy się zatrzymywać. Dziś również zobaczycie na naszym kanale YT wszystkie spotkania, a tak przedstawia się rozpiska:

20:05 TG Sokół Brwinów - Gencjana

20:50 Szmulki Warszawa - Chłopcy z Manhattanu

21:35 Joga Finito - Byczki Otousa

22:20 Joga Bonito - Semola

23:05 Lema Logistic - Serce Kotwica

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: