fot. © www.planarstudio.pl

Mateusz Mazurek typuje 5.kolejkę III ligi!

24 stycznia 2023, 01:23  |  Kategoria: Zapowiedzi  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Górali czeka dziś najpoważniejszy test z dotychczasowych. Bo KSB gra fajną piłkę i nie jest na straconej pozycji w konfrontacji z liderem.

Potwierdzają to słowa naszego dzisiejszego bohatera. Mateusza Mazurka wielokrotnie chwalimy w transmisjach LIVE, bo to zdecydowanie najbardziej odpowiedzialny zawodnik swojej ekipy, choć pozostający w cieniu niektórych kolegów z zespołu. On również jest zdania, że KSB nie można deprecjonować, bo ta ekipa potrafi zaskoczyć. Jedno jest pewne - Górale muszą zagrać o wiele bardziej zbilansowany futsal, jeśli chcą podtrzymać swoją passę zwycięstw. Tutaj typ Mateusza nie może być oczywiście inny niż sukces lidera tabeli, ale w pozostałych meczach jego przewidywania wcale nie są tak jednoznaczne. I możecie się już o tym przekonać!

                                                               Mateusz Mazurek

Bad Boys Ostrówek (9) - Ternovitsia (2) (TYP MATEUSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

W tym meczu zdecydowanym faworytem jest dla mnie drużyna Ternovitsia. Oglądałem ich mecz i po prostu wyżej oceniam ich umiejętności, aniżeli przeciwnika. Z resztą pozycja obydwu ekip w tabeli nie jest przypadkowa. Stawiam na zespół z Ukrainy.

Razem Ponad Promil (6) – Ryńscy Development (10) (TYP MATEUSZA - X2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Z tej dwójki co prawda miałem okazję zagrać tylko przeciwko ekipie Ryńskich, a drużynę Ponad Promil mogę oceniać po statystykach. Ryńscy są zespołem, który bardzo dobrze się broni i przy tym wyprowadza groźne kontry. Myślę, że to dla nich dobry moment, by wywalczyć pierwsze punkty w sezonie.

Adrenalina Ząbki (5) – Las Vegas Parano (8) (TYP MATEUSZA - X) (TYP ORGANIZATORA - X)

Oglądając obie ekipy wydaje mi się, że prezentują podobny poziom. Co prawda Adrenalina zdobyła więcej punktów, ale ekipa Las Vegas miała trochę pecha do tej pory, bo choćby w pierwszym spotkaniu mogła zgarnąć remis. Nie widzę tutaj murowanego faworyta i postawię na podział punktów.

KSB Warszawa (4) - Górale (1) (TYP MATEUSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1X)

Nie ukrywam, że mogę być tu nieobiektywny, ale wiem że mamy mocną kadrę w tym sezonie, z kilkoma indywidualnościami, które w trudnych momentach mogą przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. Przeciwników oczywiście nie lekceważę, ale nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia, niż to w którym zabieramy ze sobą komplet punktów.

Squadra (3) - MR Geodezja (7) (TYP MATEUSZA - 1X) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Tu zdecydowanie najwięcej zależy od obecności braci Czarneckich, bo to oni ciągną całą grę ofensywną zespołu z Serocka. Mimo wszystko nie skreślam ich rywali, ponieważ Squadra potrafi popełniać proste błędy w obronie i bardzo sobie tym komplikować mecze. Dlatego widzę tutaj pewną przestrzeń na remis, stąd typ 1X.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: