fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 5.kolejki 3.ligi

24 stycznia 2023, 13:15  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

4.liga znów nas wczoraj nie zawiodła. Niestety już po ostatnim meczu padł prąd, co spowodowało, że nie mogliśmy podsumować całego wieczoru.

Najważniejsze jednak, że brak energii elektrycznej nie przerwał relacji ze spotkania Lema - Serce Kotwica, bo wtedy ból byłby znacznie większy, albowiem decydujący gol padł w ostatniej sekundzie meczu! Obyśmy dziś przynajmniej w jednej z potyczek 3.ligi doświadczyli podobnych emocji. Jak zwykle pokażemy Wam wszystkie starcia, a tak wygląda kompleksowy scenariusz na dziś:

20:05 Bad Boys Ostrówek - Ternovitsia

20:50 Razem Ponad Promil - Ryńscy Development

21:35 Adrenalina Ząbki - Las Vegas Parano

22:20 KSB Warszawa - Górale

23:05 Squadra - MR Geodezja

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: