fot. © www.planarstudio.pl

Mateusz Derlatka typuje 5.kolejkę II ligi!

25 stycznia 2023, 01:19  |  Kategoria: Zapowiedzi  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Vitasport bardzo szybko otrząsnął się po niemrawym starciu z Silent Impact. A dziś czeka na niego rywal, którego doskonale kojarzy z poprzedniego sezonu.

To właśnie JMP, w ostatnim spotkaniu tamtej edycji pokonało ówczesną Moją Kamandę i pozbawiło ją tytułu mistrza 3.ligi. Domyślamy się, że jakaś zadra na pewno siedzi w zawodnikach Vitasportu, tym bardziej, że te zespoły w NLH spotykały się dwa razy i za każdym razem lepszy był obóz Damiana Zalewskiego. Czyżby do trzech razy sztuka? Mateusz Derlatka tak to właśnie widzi, nawet jeżeli przyznaje, że środowy oponent nie leży im swoim stylem gry. Zobaczymy czym Vitasport odpowie na to, co zaproponuje rywal, lecz zanim się o tym przekonamy, to mamy nadzieję, że szybko pochłoniecie zapowiedzi, jakie przygotował dla nas obrońca liderów 2.ligi.

                                                               Mateusz Derlatka

AutoSzyby (2) - Tuba Juniors (3) (TYP MATEUSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Pojedynek dwóch drużyn które są w czubie tabeli i mają po 9 pkt. Myślę, że spotkanie powinno się podobać. Obie drużyny mają potencjał i pomysł na grę. O ile Tuba sama sobie nie zaszkodzi to powinna wygrać i to ona jest moim faworytem w tym meczu.

JMP (8) – Vitasport (1) (TYP MATEUSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1X)

Idealna potyczka dla naszego zespołu żeby nie tylko odskoczyć w ligowej tabeli, ale także by zrewanżować się za poprzedni sezon drużynie JMP, która pozbawiła nas mistrzostwa 3.ligi. Nie będę za dużo wypowiadał się o przeciwnikach, tylko tyle że są niewygodnym rywalem. Myślę a wręcz jestem pewny, że jeśli zagramy z przodu tak jak potrafimy a poprawimy grę w obronie, to wygramy to spotkanie z dobrym wynikiem i wyjdziemy z hali z uśmiechami na twarzy.

Burgery Nocą (7) – Ferajna United (10) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Mecz w którym Burgery po prostu muszą wygrać, żeby nie skomplikować sobie sytuacji w tabeli. Drużyna Ferajny potrafi namieszać, ale nie sądzę by w tym przypadku zdołała coś ugrać. Chociaż na pewno zostawią na parkiecie wszystko co mają.

GS Zabrodziaczek (4) - Kasbud (5) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X2)

Drugie spotkanie ekip które również mają po 9 pkt i celują w miejsca premiujące awansem. Zabrodziaczek to drużyna, która posiada bardzo szeroką kadrę z zawodnikami o dobrej jakości i pomyśle na grę, aczkolwiek Kasbudowi możemy wystawić podobną laurkę, bo tutaj także nie brakuje jakości. Będzie to bardzo otwarte spotkanie i można spodziewać się dużo sytuacji podbramkowych. Moim faworytem jest ekipa Zabrodziaczka.

N-Bud Zielonka (6) - Silent Impact (9) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Dla N-Budu dobre spotkanie na zmazanie plamy po ostatniej porażce z Vitasportem. Bardzo fajna, wybiegana drużyna, mają potencjał ale nie do końca jeszcze go wykorzystują. Silent poza remisem z nami nie ugrał nic. Gra pozostawia wiele do życzenia, ale może to dobry mecz żeby pokazać, iż nie są chłopcami do bicia. Jednakże uważam, że faworyt tego meczu jest tylko jeden - N-Bud.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: