fot. © www.planarstudio.pl

Roman Shulzhenko typuje (zaległą) 2.kolejkę III ligi!

7 marca 2023, 00:00  |  Kategoria: Zapowiedzi  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Squadra, Górale a może jednak Ternovitsia? Kto będzie mistrzem 3.ligi? Ostatnia zagadka tego sezonu zostanie rozwiązana we wtorkowy wieczór!

Losy tytułu od wielu kolejek są w rękach tylko trzech ekip. Na ten moment najwyżej stoją szanse Squadry, która jeśli pokona Ternovitsię, to bez względu na wynik meczu z udziałem Górali, zdobędzie złoto. Ale zespół z Ukrainy to walczaki a ponieważ to ostatni mecz w tej edycji, to dadzą z siebie wszystko co mają. Tak zapowiada Roman Shulzhenko, który fajnie posługuje się językiem polskim i którego poprosiliśmy o zapowiedzi dzisiejszych potyczek. Niespodzianki nie ma - Roman tak obstawia mecze, że nie tylko wierzy w awans Ternovitsii, ale też w tytuł mistrzowski. Zadanie piekielnie ciężkie, Squadra nie przegrała jeszcze w tym sezonie meczu i pewnie nie dopuszcza do siebie myśli, że wyłoży się na ostatnim rywalu. Najważniejsze będzie przykryć Kubę Czarneckiego, od którego zaczyna się większość ofensywnych akcji ekipy z Serocka. Czy to się uda? Czy graczom ze Wschodu nie zabraknie sił? Czas poznać odpowiedź na ostatnią tajemnicę szesnastej edycji! 

                                                               Roman Shulzhenko

KSB Warszawa (6) - Adrenalina (4) (TYP ROMANA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

W tym spotkaniu trudno wskazać jednoznacznego faworyta. KSB Warszawa to dobrze zorganizowana i młoda drużyna. Znam zespół Adrenaliny, grałem tam kilka sezonów temu. To bardzo doświadczona ekipa, która będzie grać do ostatniej minuty meczu, aby zrealizować cel. Moim zdaniem wygra Adrenalina.

Razem Ponad Promil (5) – Bad Boys Ostrówek (10) (TYP ROMANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Jeśli spojrzy się na tabelę, to faworytem tego meczu jest Ponad Promil. Chociaż drużyna Bad Boys nie jest tak słaba, jak wskazuje na to zajmowana pozycja i ma swoje atuty. Mimo wszystko sądzę, że zwycięży Ponad Promil.

Las Vegas Parano (8) – Ryńscy Development (9) (TYP ROMANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Mecz dwóch równorzędnych drużyn. Z dwójki tych zespołów lepiej przeciwko nam zaprezentowało się Las Vegas, naprawdę duże wrażenie zrobiła na mnie ta ekipa. Jeśli będą mieli skład, to powinni minimalnie wygrać.

Ternovitsia (3) - Squadra (1) (TYP ROMANA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Ciekawe spotkanie :) Squadra to ekipa, która najbardziej podoba mi się w 3.lidze. To zespół zgrany, z bardzo szybkimi zawodnikami. Wiadomo, że mecz jest ważny dla obydwu drużyn, ale jeśli znowu zagramy bez zmian, to będzie ciężko o zwycięstwo. Cóż, niech wygra lepszy. Ja mam nadzieję, że będzie to Ternovitsia.

Górale (2) - MR Geodezja (7) (TYP ROMANA - X2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Na koniec równie ciekawy mecz. Faworytem są Górale, ale nie należy lekceważyć ich przeciwników. Nam będzie pasowało, żeby to Geodezja wygrała lub zremisowała i będę trzymał kciuki za X2.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: