fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z (zaległej) 2.kolejki 3.ligi + losowanie nagród

7 marca 2023, 10:50  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Nadszedł ten moment. Dziś zapraszamy Was na ostatnie 4h z relacjami LIVE w kończącym się sezonie...

Ta chwila była nieuchronna. Puściliśmy Wam na żywo 175 spotkań i dziś pokażemy finałowe 5. Ale najważniejsze, że to nie będą mecze "o pietruszkę", bo w 3.lidze trwa zażarta walka o medale i o to, by uniknąć spadku. O poziom adrenaliny możemy więc być spokojni. Bardzo liczymy na Wasz liczny udział, dzięki któremu ta ostatnia transmisja zostanie zapamiętana na długo. Nie zabraknie losowania drobnych upominków. A tak przedstawia się plan na wieczór:

20:05 KSB Warszawa - Adrenalina Ząbki

20:50 Razem Ponad Promil - Bad Boys Ostrówek

21:35 Las Vegas Parano - Ryńscy Development

22:20 Ternovitsia - Squadra

23:05 Górale - MR Geodezja

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na realizację kolejnych meczów na żywo. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: