fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszego pudła lutego!

9 marca 2023, 20:09  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Liga się zakończyła, poznaliśmy mistrzów, ale teraz musicie nam pomóc, by wyłonić ostatnich finalistów naszych comiesięcznych zabaw.

A zaczniemy od głosowania na najładniejsze pudło lutego. To jak w niektórych sytuacjach piłka nie wpadła do bramki, zastanawia nas do tej pory. A jak zagłosować na swojego faworyta? Otóż - do dyspozycji macie dziesięć sytuacji, a imiona i nazwiska ich autorów znajdują się w komentarzach artykułu na FB - czyli TUTAJ. Wchodzicie, dajecie polubienie, serduszko lub inną ikonę emocji i po sprawie. Można oddać głos na kilka osób naraz, więc tylko od Was zależy, ilu nominowanych wesprzecie. A tak przedstawia się lista kandydatów:

1. Bartek Bajkowski (AutoSzyby)

2. Patryk Serafin (Chłopcy z Manhattanu)

3. Piotr Jankowski (Burgery Nocą)

4. Kamil Kłopotowski (N-Bud)

5. Damian Krasnodębski (Łabędzie na Detoxie)

6. Karol Szeliga (In-Plus)

7. Michał Kulesza (Serce Kotwica)

8. Marek Długołęcki (Tuba Juniors)

9. Konrad Wiśniewski (Byczki Otousa)

10. Piotr Paćkowski (Razem Ponad Promil)

Tradycyjnie już dla autora najpiękniejszego pudła sezonu będzie przygotowana statuetka oraz nagroda. W tym momencie w finale są Mateusz Marcinkiewicz (Alpan) oraz Krystian Tymendorf (Byczki Otousa). Kto uzupełni stawkę? Przekonamy się wkrótce.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w niedzielę, 15 marca o godzinie 20:00! CZAS START! :)

Komentarze użytkowników: