fot. © Mikołaj Szczepanowski

W Wieściach i WWL24 o 9.kolejce

10 marca 2023, 13:28  |  Kategoria: Prasa  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

To ostatni przegląd prasy w tej edycji! I pewnie nikt nie będzie zdziwiony, że lwią część tekstów stanowi odmiana przez wszystkie przypadki nazwy drużyny Wesołej.

W Wieściach Podwarszawskich triumf ekipy Rafała Sosnowskiego traktowany jest jako nowy rozdział w historii NLH. No i niewykluczone, że tak będzie, bo chłopaki są bardzo ambitni, stawiają sobie kolejne cele, a nikt nie może im zabronić marzyć, skoro tytuł mistrzowski zgarnęli w swoim pierwszym podejściu do elity. Teraz trzeba je obronić, a powalczyć również o Puchar Ligi, gdzie Wesoła była już dwukrotnie druga. Wielkiego szlema nie udało się jeszcze zdobyć żadnej drużynie w historii, więc ta ekipa wciąż ma coś do zrobienia.

Jeśli chcecie przeczytać tekst w bardziej przejrzystej formie, kliknijcie na poniższy obrazek prawym przyciskiem myszki i wybierzcie opcję "otwórz grafikę w nowej karcie".

Wiesci 9 kolejka

Od kilku edycji materiały o NLH pojawiają się również na jednym z najbardziej popularnych serwisów internetowych (obserwuje go ponad 20 tysięcy użytkowników!), traktujących o tym co dzieje się w powiecie wołomińskim, czyli WWL24. Relację z wielkiego finału i całej 9.kolejki znajdziecie TUTAJ. Oczywiście zachęcamy do polubienia profilu WWL24 na Facebooku - TUTAJ.

Na koniec dziękujemy obydwu naszym partnerom medialnym, jak również redaktor Lindzie Prusińskiej za świetną współpracę na przestrzeni całego sezonu!

Komentarze użytkowników: