fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej bramki lutego!

12 marca 2023, 19:43  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Finaliści na bramkę sezonu czekają na uzupełnienie stawki. Miejsce jest tylko jedno i od Was zależy, który zawodnik zostanie jego właścicielem.

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. Wyboru dokonacie spośród aż jedenastu propozycji.

Jedno wyjaśnienie - nazwa "najładniejszy gol lutego" jest umowna. Kwestia dotyczy kolejek 7-9. 

A tak przedstawia się lista nominowanych:

1. Adrian Bielecki (Lema Logistic)

2. Marcin Czesuch (Łabędzie na Detoxie)

3. Piotr Grabicki (KSB Warszawa)

4. Damian Kossakowski (Kasbud)

5. Damian Krasnodębski (Łabędzie na Detoxie)

6. Maciej Lęgas (Al-Mar)

7. Jakub Pełka (Joga Bonito)

8. Bartosz Przyborek (In-Plus)

9. Olexandr Rudchyk (Ternovitsia)

10. Janek Szulkowski (Gold-Dent)

11. Adrian Wrona (JMP)

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. Przypomnijmy, że finalistami są już Kacper Smoderek (Górale), Bartek Kamaszewski (Serce Kotwica) i Łukasz Świadek (Łabędzie).

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w środę, 15 marca o godzinie 20:00! A jak już wyłonimy trzeciego finalistę, to rozpoczniemy zabawę na najładniejszą interwencję lutego - wciąż można nam podsyłać swoje propozycje!

Komentarze użytkowników: