fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej interwencji lutego!

16 marca 2023, 12:28  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

To jedno z ostatnich głosowań w tej edycji. Ale bardzo istotne, bo chcemy abyście uzupełnili grono finalistów parady sezonu!

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko autora najładniejszej robinsonady, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. A do wyboru macie osiem parad - część z nich wybraliśmy sami, ale niektóre podsyłali nam sami zainteresowani (za co dziękujemy).

Tak wygląda lista pretendentów do finału:

1. Tomasz Dębski (Serce Kotwica)

2. Łukasz Głażewski (Razem Ponad Promil)

3. Karol Jankowski (Bad Boys Ostrówek)

4. Tomasz Kalinowski (JMP)

5. Norbert Kucharczyk (Dar-Mar Kobyłka)

6. Kacper Lewandowski (TG Sokół Brwinów)

7. Roman Shulzhenko (Ternovitsia)

8. Kamil Śliwowski (Silent Impact)

Łącznie do walki o interwencję sezonu trafią trzy parady - z grudnia (kolejki 1-3), stycznia (4-6) i lutego (7-9). W tym momencie znamy już dwóch finalistów i są to Piotrek Wąsowski (Las Vegas) oraz Dawid Pływaczewski (Byczki Otousa). Dla golkipera, który wygra całą zabawę, mamy statuetkę oraz nagrodę rzeczową. 

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w sobotę, 18 marca o godzinie 20:00! Zapraszamy do zabawy!

Komentarze użytkowników: