fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 7.kolejki 4.ligi

5 lutego 2024, 14:25  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Po trzech dniach odpoczynku i względnym naładowaniu baterii, wracamy do gry! Nie zabraknie oczywiście transmisji, która wystartuje o 20:05.

Na zespoły z 4.ligi zawsze można liczyć pod kątem emocji, więc nie musicie się martwić, że mecze będą tak jednostronne jak ostatnie w 1.lidze. Tutaj nie ma może tyle jakości, ale drużyny są bardziej wyrównane i można odnieść wrażenie, że czasami bardziej im się chce. Dlatego wieczór zapowiada się przednio!

A tak przedstawia się pełna rozpiska na poniedziałek:

20:05 HandyMan - Semola

20:50 Byczki - Faludża

21:35 Lema Logistic - Joga Finito

22:20 Mocna Ekipa - Szmulki

23:05 Squadra - Wybrzeże Klatki Schodowej

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na rozwój Nocnej Ligi. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: