fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Miłosz Rosa typuje 7.kolejkę III ligi!

6 lutego 2024, 01:08  |  Kategoria: Zapowiedzi  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W teorii, jako od beniaminka, nie powinniśmy zbyt wiele wymagać od Klimagu w tym sezonie. Ale nie podlega dyskusji, że ten zespół ma większy potencjał, niż pokazuje to tabela.

Gdyby ekipa Piotrka Miętusa częściej wygrywała niż remisowała, to dziś byłaby w zupełnie innym miejscu w ligowej hierarchii. A tak musi się ratować przed spadkiem. Pierwszy krok należy wykonać jak najszybciej, czyli najlepiej dziś wieczorem. Przeciwnik wymagający, ale też mający swoje problemy, dlatego zapowiada się w miarę równe spotkanie. Miłosz Rosa napisał nam, że Klimag zrobi oczywiście wszystko, by tutaj wygrać, natomiast nie chciał stawiać na swoją drużynę, bo woli się miło zaskoczyć niż rozczarować. Ciekawe podejście i zobaczymy która z tych opcji zwycięży. A jak Miłosz obstawia pozostałe spotkania? Pora się o tym przekonać!

                                                               Miłosz Rosa

Las Vegas Parano (1) - FSK Kolos Prylbychi (6) (TYP MIŁOSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W tym meczu moim faworytem (i pewnie nie tylko moim) jest Las Vegas. Chłopaki nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, jeśli chcą wygrać ligę. Aczkolwiek Kolos też potrafi grać w piłkę i tanio skóry nie sprzeda. Jak zespół z Ukrainy przyjedzie dobrym składem, to nie będzie to spotkanie do jednej bramki.

Adrenalina (5) – KS Seta Zielonka (4) (TYP MIŁOSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W drugim spotkaniu faworytem jest Seta. Zawodnicy z Zielonki mieli kiepski początek sezonu, ale widać że idzie im coraz lepiej i moim zdaniem podium jest w ich zasięgu. Nie za bardzo z kolei wiem, jak gra Adrenalina, jednak patrząc w tym sezonie na wyniki z wszystkich kolejek, to każdy może wygrać z każdym. Dlatego nie skreślam ekipy Roberta Śwista.

NetServis Dobczyn (9) – Klimag (10) (TYP MIŁOSZA - 1X) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Ciężko cokolwiek tu wytypować, bo NetServis ma dobrą pakę i widać, że zaczynają się ogrywać ze sobą na hali. Z kolei my jesteśmy nierówni - potrafimy albo zagrać dobrze albo piach. Postaramy się zrobić wszystko, żeby wygrać i odbić się od dna, dlatego mój typ to 1X.

Razem Ponad Promil (7) - Bad Boys Ostrówek (3) (TYP MIŁOSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Bad Boys wydają się być faworytem, ale tak jak pisałem wcześniej - ten sezon 3.ligi jest bardzo wyrównany i trudno cokolwiek przewidzieć. Ostatnio udowodnił to choćby Ponad Promil, wygrywając z faworyzowaną Geodezją. Myślę, że w tym przypadku dużo będzie zależało od frekwencji. Jeśli Bad Boys będą mieli optymalny skład, to powinni zgarnąć komplet punktów.

Gencjana (2) - MR Geodezja (8) (TYP MIŁOSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Ostatni mecz i zderzenie doświadczenia z młodością. Geodeci mają bardzo fajny skład, dużo młodych zawodników, którzy mają spore indywidualne umiejętności, jednak wydaje mi się, że rutyna i spokój Gencjany nie pozwoli na żadną niespodziankę. No chyba że pojawią się jakieś problemy kadrowe, ale jeśli nie, to całą pulę zgarną faworyci.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: