fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 7.kolejki 3.ligi

6 lutego 2024, 16:08  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Sprawdziliśmy rozpiskę i dziś w ligach europejskich nie dzieje się nic ciekawego. A skoro tak, to liczymy na Waszą obecność w dużej ilości!

Wczoraj frekwencja była średnia, ale i tak udało się dobić do 100 kciuków, co pokazuje Wasze zaangażowanie, za które bardzo dziękujemy. Oby dziś przyszło to łatwiej, a widownia była zadowalająca. Komentarz będzie prowadzony we dwie osoby, dlatego na pewno nie będziecie się nudzić.

A tak przedstawia się pełna rozpiska na wtorek:

20:05 Las Vegas Parano - FSK Kolos

20:50 Adrenalina - KS Seta Zielonka

21:35 NetServis Dobczyn - Klimag

22:20 Razem Ponad Promil - Bad Boys Ostrówek

23:05 Gencjana - MR Geodezja

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na rozwój Nocnej Ligi. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: