fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 7.kolejki 2.ligi

7 lutego 2024, 17:50  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dużo nowych widzów i fajna interakcja - tak można podsumować wczorajszego lajfa. Oby dziś było przynajmniej podobnie.

We wtorek oprócz widzów dopisali też zawodnicy, bo mecze były bardzo emocjonujące i czas zleciał nam bardzo szybko. W 2.lidze zwykle nie narzekamy na nudę, więc oby wieczorem ta tendencja się utrzymała.

A tak przedstawia się pełna rozpiska na środę:

20:05 Kasbud - JMP

20:50 Górale - Nadbużanka Słopsk

21:35 AutoSzyby - Ferajna United

22:20 Ternovitsia - Warsaw Fire

23:05 Auto-Delux Kobyłka - Burgery Nocą

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na rozwój Nocnej Ligi. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: