fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej interwencji stycznia!

8 lutego 2024, 13:19  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Obrona bramki to trudna sztuka. Dlatego tym bardziej zależy nam, byście docenili bramkarzy, których parady trafiły do naszego kolejnego głosowania.

Zaczynamy standardowo od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko autora najładniejszej robinsonady, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. A do wyboru macie pięć parad - część wybraliśmy sami, a część podsyłali nam sami bramkarze (za co dziękujemy). UWAGA! Jeśli jakaś interwencja nie znalazła się w filmie, to możemy ją wrzucić do kolejnego głosowania, tylko musicie dać znam znać o którą chodzi.

Wśród nominowanych znaleźli się:

1. Michał Sokołowski (Squadra)

2. Eryk Ryszkus (Mocna Ekipa)

3. Karol Dębowski (Szmulki Warszawa)

4. Damian Białek (Ferajna United)

5. Karol Jankowski (Bad Boys)

W finale jest już Szymon Bielański (Warsaw Fire). Tym samym pozostanie nam już tylko wybór najładniejszej parady lutego (7-9). Przypomnijmy, że dla golkipera, który wygra całą zabawę, mamy statuetkę oraz nagrodę rzeczową. 

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w niedzielę, 11 lutego o godzinie 20:00! Zapraszamy do oddawania głosów!

Komentarze użytkowników: