fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 7.kolejki 1.ligi

8 lutego 2024, 18:35  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zamykamy siódmy tydzień zmagań. I mamy na dziś tylko jedno życzenie - by mecze były dużo ciekawsze niż te, sprzed równo siedmiu dni.

Zadanie postawione przed drużynami nie wydaje się wygórowane, chociaż wszystko może się zdarzyć. Ale w teorii przynajmniej trzy spotkania zapowiadają się na wyrównane, więc to jest dobra wróżba. A jak wyjdzie w praniu - okaże się już za chwilę.

A tak przedstawia się pełna rozpiska na czwartek:

20:05 In-Plus - Gold-Dent

20:50 Propertica - Offside

21:35 Łabędzie na Detoxie - Tuba Juniors

22:20 AbyDoPrzodu - Wesoła

23:05 Al-Mar Wołomin - Kartonat

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na rozwój Nocnej Ligi. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: