fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Mateusz Jarząbek typuje 8.kolejkę IV ligi!

12 lutego 2024, 02:30  |  Kategoria: Zapowiedzi  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Trudno jest nadążyć za Semolą. Czasami się nią zachwycamy, czasami jej nie poznajemy, ale trudno odmówić jej jednego - wyrazistości. 

Ekipa Krzyśka Jędrasika swoją postawą wprowadza sporo kolorytu do 4.ligi. Tak naprawdę rzadko wiemy, czego się po tym zespole spodziewać i tak samo jest przed starciem z Faludżą. Faworytem są przeciwnicy, natomiast Semola potrafi grać z trudnymi rywalami i dajemy sobie rękę uciąć, że drugi raz tak słabo jak z HandyMan już się nie zaprezentuje. Wierzy w to również Mateusz Jarząbek, którego poprosiliśmy o zapowiedź wieczornych potyczek. Wiedzy odnośnie rozgrywek mu nie brakuje, co powodowało, że z niecierpliwością oczekiwaliśmy jego analiz. Efekty pracy napastnika Semoli możecie poznać poniżej!

                                                               Mateusz Jarząbek

Squadra (3) - Byczki Stare Babice (8) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

W meczu otwarcia 8.kolejki spotkają się dwie solidne drużyny. Squadra po pierwszych 4 kolejkach wydawała się mocnym kandydatem do awansu, niestety ostatnie gorsze występy pokrzyżowały jej plany. Natomiast w zespole Byczków mamy aktualnego lidera klasyfikacji strzelców 4.ligi - Krystiana Tymendorfa, który jeśli będzie w pełni zdrów może okazać się tutaj kluczowym zawodnikiem i zapewnić drużynie ze Starych Babic komplet punktów.

Szmulki (2) – Joga Finito (10) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X2)

Ehhh, Szmulki, Szmulki… Do dnia dzisiejszego pamiętam nasz mecz, gdzie zanotowali niesamowity come back z 2:4 na 5:4, zdobywając przy okazji piękną bramkę lobem w wykonaniu Kuby Kaczmarka. W dzisiejszym meczu mój typ wydaje się prosty. Szmulki suną po pierwsze miejsce w lidze i nie widzę szansy dla Jogi, która wciąż poszukuje swojego premierowego zwycięstwa.

HandyMan (1) – Wybrzeże Klatki Schodowej (9) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 1)

Zespół HandyManów gra bardzo dobry futsal. W swoim składzie mają szybkich i zwinnych zawodników, przy korzystnym wyniku potrafią utrzymać się przy piłce a zarazem nie boją się grać ofensywnie. Jest to kompletna drużyna na 3.ligę. Wybrzeże Klatki Schodowej na pewno spróbuje się postawić w tym meczu, bo mimo niekorzystnych wyników, ten zespół ciągle walczy o punkty. Ale w tym przypadku będzie o nie ciężko.

Semola (7) - Faludża (4) (TYP MATEUSZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - 2)

Faludża przeżywa passę 3 zwycięstw z rzędu, ich morale są na pewno wysokie a sukces dzisiaj - przy korzystnych wynikach - może przedłużyć ich szanse na awans. Spodziewamy się ciężkiego spotkania, ale moje serce nie pozwala na żaden inny typ jak nasze zwycięstwo i ciągłą walkę o jak najwyższą lokatę w końcowym rozrachunku.

Mocna Ekipa (5) - Lema Logistic (6) (TYP MATEUSZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

W ostatnim starciu 8.kolejki czeka nas najrówniejsze spotkanie. Mocna Ekipa musi wrócić do wspomnień z początku sezonu, gdy wygrywała mecz za meczem i po 3 kolejkach miała komplet oczek. Warto zwrócić uwagę na Łukasza Żaboklickiego, który strzela bramki w prawie każdym spotkaniu i walczy o koronę króla strzelców. Zespół Lemy ma w swoim składzie wiele znanych nazwisk, ostatnie dwa wysokie zwycięstwa 15:0 i 7:2 stawiają ich w roli faworyta i właśnie w tym upatruję swój typ.

PS: Przypominamy o nakazie posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!

Komentarze użytkowników: