fot. © www.shutterstock.com

Transmisja LIVE z 9.kolejki 1.ligi + losowania nagród!

22 lutego 2024, 12:08  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

To jest ten dzień! Wieczorem poznamy najważniejsze rozstrzygnięcie kończącej się edycji. Propertica po raz pierwszy czy AbyDoPrzodu po raz drugi?

Spotkanie o wszystko rozpocznie się około 23:00. To będzie ostatni mecz w sezonie, ostatni transmitowany, ostatni na przestrzeni najbliższych 9 miesięcy. Nie zabraknie dwóch sędziów, dwóch komentatorów, a będą też losowania nagród dla widzów! Liczymy, że ta finałowa transmisja będzie rekordowa pod wszelkimi aspektami.

A tak przedstawia się pełna rozpiska na czwartek:

20:45 Al-Mar Wołomin - Łabędzie na Detoxie

21:30 Kartonat - Tuba Juniors

22:15 Wesoła - Gold-Dent

23:00 Propertica - AbyDoPrzodu

Bardzo prosimy, by drużyny zajmowały miejsca na boisku zgodnie z terminarzem, czyli gospodarze po lewej stronie parkietu, a goście po prawej. Apelujemy też, by zawodnicy rezerwowi nie koncentrowali się w okolicach środka boiska, tylko na wysokości pola karnego swojego zespołu. Miejcie też z tyłu głowy, że będąc na wizji w pewien sposób reprezentujecie nasze rozgrywki. Prosimy więc, by spotkania toczyły się w duchu zasad fair-play.

Serdecznie Was zachęcamy, by pod filmem na YouTube zostawić polubienie, żeby w trakcie transmisji napisać jakiś komentarz na czacie, no i wiadomo – subskrypcja (możecie zostawić ją TUTAJ) i dzwoneczek to coś, o czym każdemu uczestnikowi Nocnej Ligi Halowej przypominać chyba nie musimy ;) Z góry dziękujemy też za wsparcie w postaci donejtów – całość przeznaczamy na rozwój Nocnej Ligi. Link do wpłat macie tutaj: https://tipo.live/p/nocnaligahalowa, a znajdziecie go także w opisie transmisji.

Komentarze użytkowników: