fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej bramki lutego!

29 lutego 2024, 19:51  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Wyłoniliśmy już wszystkich finalistów pudła sezonu. To teraz czas, by podobnie było z bramką sezonu, gdzie brakuje już tylko jednego uczestnika.

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. A wybór jest spory, bo łącznie obejrzycie aż 9 pięknych trafień.

A tak przedstawia się lista nominowanych za kolejki 7-9:

1. Kacper Waniowski (Adrenalina)

2. Kuba Koszewski (HandyMan Elewacje)

3. Rafał Wielądek (Tuba Juniors)

4. Mikołaj Świderski (Adrenalina)

5. Michał Antczak (Klimag)

6. Tomasz Lipski (Squadra)

7. Mateusz Muszyński (AutoSzyby)

8. Michał Nowaczyński (Tuba Juniors)

9. Bartek Męczkowski (Offside)

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. W finale jest już Łukasz Bestry (In-Plus) oraz Kamil Lubański (Faludża). Czekamy na ostatniego uczestnika wielkiego finału. A dla tego, który okaże się zwycięzcą całej zabawy jest przewidziana nagroda rzeczowa i statuetka.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w niedzielę, 3 marca o godzinie 20:00! Liczymy na dużo głosów!

Komentarze użytkowników: