fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Wybór najładniejszej interwencji lutego!

3 marca 2024, 19:47  |  Kategoria: Video  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Jedna interwencja - dokładnie tyle potrzebujemy, by móc uzupełnić grono finalistów zabawy na najpiękniejsza paradę sezonu.

Zaczynamy standardowo od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można TYLKO na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko autora najładniejszej robinsonady, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. A do wyboru macie siedem parad - część wybraliśmy sami, a część podsyłali nam sami bramkarze (za co dziękujemy).

Wśród nominowanych znaleźli się:

1. Edwin Gronowski (Kasbud)

2. Piotr Koza (AbyDoPrzodu)

3. Artur Fiodorow (Gencjana)

4. Karol Jankowski (Bad Boys Ostrówek)

5. Krzysztof Kunowski (NetServis Dobczyn)

6. Damian Białek (Ferajna United)

7. Czarek Szczepanek (KS Seta Zielonka)

W finale są już Szymon Bielański (Warsaw Fire) oraz Michał Sokołowski (Squadra). Tym samym pozostało tylko jedno miejsce w decydującej rozgrywce. Przypomnijmy, że dla golkipera, który wygra całą zabawę, mamy statuetkę oraz nagrodę rzeczową. 

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w środę, 6 marca o godzinie 20:00! Zapraszamy do oddawania głosów!

Komentarze użytkowników: