Kilka słów o występach naszych drużyn w okolicznych turniejach

14 lutego 2015, 00:45  |  Kategoria: Inne rozgrywki  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Rozpoczyna się weekend, a dokładnie przed tygodniem nasi ligowcy mierzyli swoje siły w turniejach rozgrywanych na terenie powiatu i nie tylko. Jak im poszło?

W III Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej Halowej na Hospicjum Opatrzności Bożej rozegranym w Wołominie 3 miejsce zajął Team4Fun. W półfinale przedstawiciele naszej 1.ligi przegrali 0:1 z MediaTRY Dar-Alarm (w dużej mierze ekipie złożonej z zawodników Multi-Mediki), z kolei w starciu o podium gładko ograli 4:1 uBarbórki. W turnieju tym wystartowały również Atomowe Orzechy, ale niestety nie wyszły z grupy eliminacyjnej.

W zawodach o Puchar Burmistrza Sulejówka, sukces Team4Fun powtórzyła FC Białowieska. Podopieczni Darka Jaskłowskiego szli jak burza, lecz w półfinale musieli uznać wyższość Jogi Finito (0:2). Pojedynek o brązowe medale okazał się jednak zwycięski, co powiększyło kolekcję pucharów zdobytych przez liderów naszej 2.ligi. Dodatkowo Krystian Rytel został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Tak dobrze nie powiodło się ekipie Remberticos, która została zatrzymana na poziomie 1/8 finału.

W miniony weekend odbył się również turniej w miejscowości Dębe Wielkie. Wystąpiła tam tylko jedna nasza drużyna, Pub Offside. Ale za to z jakim spektakularnym skutkiem! Podopieczni Pawła Buli wygrali całe zawody, tym samym okazując się lepszymi od 19 innych ekip. Poza nagrodą drużynową, do Mateusza Baja (na co dzień występującego w Maximusie) powędrowała statuetka dla najlepszego golkipera. Z naszych informacji wynika również, że chociaż najlepszym graczem całych zawodów został wybrany jeden z miejscowych piłkarzy, to postanowił on oddać statuetkę Kubie Suchockiemu. Szczegółów nie znamy, lecz nie przeszkadza nam to pogratulować całej ekipie Pubu.

I na koniec kilka słów chyba o najbardziej prestiżowej imprezie halowej, która odbyła się ostatnimi czasy. To Halowy Puchar Fanów. Blisko 48 ekip z całej Polski przystąpiło do walki o nagrodę w postaci 2500zł, a wśród nich były trzy "nasze". Niespodzianka Marki, AGD Marking Słupno i In Plus Marki. Ci pierwsi - grający w eksperymentalnym składzie - odpadli szybko, bo już po fazie eliminacyjnej, natomiast pozostałe dwie drużyny awansowały do grup "ćwierćfinałowych". A konkretnie do tej samej! Niestety tam były już bez szans w rywalizacji z ekipami Fast-Service Sochaczew i BRS (późniejszym zwycięzcą całych zawodów), a w bezpośrednim pojedynku o 3 miejsce w grupie In Plus wygrał 2:0. Warto jednak dodać, że zespół AGD otrzymał nagrodę Fair Play za "ogromny wkład w budowanie klimatu turnieju oraz reprezentowanie i kultywowanie najważniejszych wartości piłkarskich." Brawo!

A gdzie jeszcze możecie pograć? 22 lutego zapraszamy na turniej w Halinowie. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.