fot. © www.strefa6.pl

Ruszyła nasza kolejna liga - Strefa 6!

27 czerwca 2020, 09:37  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Dokładnie 21 czerwca rozegraliśmy premierowe spotkania w lidze szóstek w Woli Rasztowskiej. Po Nocnej Lidze Halowej i Futbolidze to już trzecie rozgrywki, których organizacją możemy i chcemy się pochwalić.

Inauguracja Strefy 6 miała nastąpić pod koniec marca, ale z oczywistych powodów ten termin musieliśmy przesunąć. Później był plan, by ruszyć od września, lecz z racji sporego zainteresowania grą w trakcie wakacji, postanowiliśmy że wyjdziemy tym oczekiwaniom na przeciw. Do pierwszej edycji zmagań przystąpiło ostatecznie dziesięć zespołów. Wiele z nich jest Wam świetnie znanych - w dużej mierze, to drużyny które grają lub grały w Nocnej Lidze. Warunki do gry są bardzo dobre, wokół boiska jest duży parking, altanka, boisko do siatkówki plażowej czy też grill. Do tego bardzo przyjemny dojazd trasą S8. My ze strony organizacyjnej również staramy się, by pierwszy sezon Strefy 6 był początkiem czegoś większego i by za kilka sezonów (a może wcześniej), móc pochwalić się przynajmniej podwójną liczbą drużyn niż obecnie. Najważniejsze jednak, że znów możemy połączyć przyjemne z pożytecznym - robić to co lubimy (i chyba na czym trochę się znamy), a Wam dać okazję do współrywalizacji na fajnym poziomie sportowym i organizacyjnym.

A wszystkich, którzy lubią śledzić to, co dzieje się w zmaganiach które koordynujemy, zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony naszej ligi szóstek - www.strefa6.pl. Zachęcamy także do polubienia profilu społecznościowego na Facebooku - TUTAJ. A gdybyście byli w przyszłości zainteresowani udziałem w rozgrywkach, to czekamy na Wasze wiadomości pod adresem kontakt@strefa6.pl.

Komentarze użytkowników: