Oświadczenie Organizatora po meczu Adrenalina - Moja Kamanda

16 lutego 2022, 13:24  |  Kategoria: Komunikaty  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W dniu wczorajszym, w trakcie drugiej połowy spotkania Adrenalina - Moja Kamanda doszło to sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca na parkiecie Nocnej Ligi Halowej.

Nie przypuszczaliśmy, że będziemy zmuszeni pisać o takich rzeczach. Jest to dla nas wyjątkowo przykra sprawa, bo każdy incydent dotyczący naruszenia nietykalności cielesnej sędziego to coś, co kategorycznie potępiamy. Niestety - we wtorek, w trakcie drugiej połowy spotkania Adrenalina - Moja Kamanda, Stefan Necula dopuścił się absolutnie nieuzasadnionego ataku na sędziego głównego. Tak, celowo piszemy nieuzasadnionego, bo nawet jeśli założymy, że cała sytuacja była związana z niekorzystną decyzją arbitra dla ekipy Adrenaliny, to NIC, powtarzamy NIC nie usprawiedliwia takiego zachowania. Mecz został przerwany a następnie zakończony.

Wynik spotkania Moja Kamanda - Adrenalina ustalony w 25 minucie na 4:2 zostaje zachowany jako rezultat końcowy. Wszystkie statystyki z tego meczu (dotyczy uczestników obydwu ekip) pozostają wiążące.

Nie zamierzamy i nie wyciągamy żadnych konsekwencji drużynowych wobec zespołu Adrenaliny. Ta drużyna bez przeszkód może więc przystąpić do spotkania ostatniej kolejki.