fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Facebookowy typer - 5.kolejka

22 stycznia 2023, 11:45  |  Kategoria: Liga Typerów  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Drugi raz z rzędu, nie dajecie nam okazji, by Wasze konta uzupełnić bonusem za ligę typerów. Mamy nadzieję, że w tej kwestii spełni się powiedzenie, że do trzech razy sztuka.

Prawda jest taka, że gdy do gry wchodzą remisy, to ciężko jest trafić poprawną kombinację. A jak wiemy - wyników nierozstrzygniętych w tym sezonie nie brakuje. No ale próbować trzeba, a dziś dostajecie kolejną okazję. A jak wziąć udział w zabawie? Zasady są takie same jak zwykle - musicie wejść w nasz facebookowy artykuł, czyli TUTAJ i wpierw go polubić. Następnie Waszym zadaniem będzie wytypowanie w komentarzu (na zasadzie 1 X 2, gdzie: 1 to zwycięstwo gospodarzy, X - remis, 2 - zwycięstwo gości) wyników czterech przedstawionych na grafice spotkań. 

Kto jako pierwszy wytypuje prawidłowo zaproponowane przez nas mecze, otrzyma bonus do BETFAN w wysokości 30 zł! Druga w kolejności osoba dostanie bonus 20 zł, a WSZYSTKIE pozostałe, którym również uda się poprawnie wskazać potencjalnych triumfatorów otrzymają po 10 zł. 

Typer kolejka 5

Możliwość typowania kończy się wraz z datą i godziną rozpoczęcia pierwszego spotkania. Czyli w tym przypadku macie czas do poniedziałku do godziny 21:35. W zabawie nie biorą udziału edytowane komentarze oraz osoby z fikcyjnymi danymi w profilu.

Dodajmy, że w przypadku wygranej Wasze konta będzie zasilał BETFAN. Serdecznie zachęcamy, by już teraz zatroszczyć się o rejestrację u naszego ligowego bukmachera. Tylko w ten sposób będziecie mogli odebrać ewentualne bonusy (które można wykorzystać na obstawianie ligowych spotkań), a jednocześnie wspomożecie NLH. Pamiętajcie o kodzie NOCNALIGAHALOWA.

>> link do rejestracji: https://tiny.pl/wf93l <<

Komentarze użytkowników: