fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Pudło Łukasza Choińskiego najładniejsze w lutym!

10 marca 2020, 14:51  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zakończyliśmy wyłanianie finalistów zabawy na pudło sezonu. Jako ostatni trafił tam zawodnik Ostropolu, który zmarnował niebywałą wręcz okazję.

Kto to taki? Łukasz Choiński! Co prawda napastnik zespołu ze Stanisławowa do swojego strzału podchodził z kontuzją, no ale jednak tej okazji po prostu nie można było zmarnować. Jak się okazało - nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo całkiem dużej liczby wyświetleń naszego materiału, głosów oddaliście niewiele - łącznie wystarczyło zaledwie 12, by głosowanie zostało rozstrzygnięte. Z siedmioma polubieniami drugie miejsce zajęli ex-aequo Damian Gałązka (Offside) oraz Artur Kielczyk (Moja Kamanda). Gratulujemy zwycięzcy a wszystkim którzy wzięli udział w zabawie i głosowaniu - dziękujemy.

Co oznacza powyższe? Otóż mamy już wszystkich uczestników decydującej rozgrywki! W TOP 3 znaleźli się Emil Rozbicki (HandyMan), Kamil Kłopotowski (Na Fantazji) i właśnie Łukasz Choiński. Głosowanie, które będzie jednocześnie rozstrzygnięciem do kogo trafi statuetka i nagroda, rozpoczniemy pod koniec tygodnia.

A trwa jeszcze głosowanie na najładniejszą interwencję miesiąca lutego! Zachęcamy do oddawania swoich głosów TUTAJ

Komentarze użytkowników: