fot. © www.planarstudio.pl

Interwencja Krystiana Rytla najładniejsza w lutym!

10 marca 2020, 22:14  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Takiej walki o zwycięstwo dawno w naszej zabawie nie oglądaliśmy! Dwóch zawodników przekroczyło bowiem łącznie aż 600 polubień!

Żaden z dotychczasowych wyborów, czy to na bramkę, interwencję czy pudło miesiąca nie cieszył się takim zainteresowaniem jak ten. A wszystko za sprawą rywalizacji między Rafałem Kreduszyńskim (AGD Marking) a Krystianem Rytlem (In-Plus). Ci dwaj bramkarze szybko zdystansowali konkurencję, a potem bili kolejne rekordy polubień. Ostatecznie, we wtorek o godzinie 20:00 licznik wskazywał 319 - 307 dla Krystiana Rytla! Co prawda te liczby już się zmieniły i w tym momencie na prowadzeniu jest nawet gracz AGD, no ale nie ma to już znaczenia. Cieszymy się, że obydwaj zawodnicy tak bardzo się zmobilizowali, tym bardziej że dzięki temu nasza liczba polubień profilu NLH znakomicie wzrosła. Brawa dla obydwu!

Tym samym wszystko już wiemy - w walce o statuetkę, nagrodę i wpis do profilu indywidualnego powalczą Kamil Majewski (Na Fantazji), Janek Lech (Auto-Delux) i Krystian Rytel. Prawdopodobnie finałowa zabawa ruszy w najbliższy poniedziałek.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć swoich faworytów. Mamy nadzieję że przynajmniej podobnym zainteresowaniem będą się cieszyły decydujące rozgrywki.

Komentarze użytkowników: