fot. © legia.com

Wywiad z legendą CM 01/02 - Marcinem Harasimowiczem

25 kwietnia 2020, 11:42  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Spotkanie idola z dzieciństwa to zawsze wielka frajda. A nam się to udało! W czwartek 23 kwietnia przeprowadziliśmy bowiem wywiad na żywo z Marcinem Harasimowiczem!

Na początek potrzebne jest małe wyjaśnienie. Marcin Harasimowicz to legenda gry Championship Manager 01/02. Każdy kto kojarzy ten tytuł, nie może nie kojarzyć Marcina. Jako zawodnik Gwardii Warszawa był on do kupienia za humorystyczne pieniądze, natomiast jego sprowadzenie gwarantowało kilkadziesiąt goli w sezonie. I co ciekawe - Marcin miał wpływ na swoje atrybuty w tej grze! Jak do tego wszystkiego doszło? Wszystkiego dowiecie się z rozmowy.

Obecnie Marcin Harasimowicz to jeden z dyrektorów Legia Soccer Schools. Nie omieszkaliśmy go spytać, czy fakt że prawdopodobnie mnóstwo godzin spędził przed Championship Managerem, w jakikolwiek sposób pomaga mu w dzisiejszej pracy. Zresztą - wątków które poruszyliśmy było naprawdę sporo i bardzo się cieszymy, że rozmowa miała tak pozytywny wydźwięk i wielu z Was odsłuchało jej od początku do końca. A kto jeszcze tego nie zrobił, może to nadrobić poniżej. 

Marcinowi chcielibyśmy jeszcze raz bardzo podziękować za poświęcony czas. To była kapitalna i trochę sentymentalna podróż w przeszłość. Życzymy mu powodzenia w jego karierze zawodowej i być może będzie jeszcze okazja, by wywiad z nim powtórzyć - ale porozmawiać już wyłącznie o jego bieżącej działalności. 

A jeśli Wasz odbiór tej rozmowy był podobny do naszego, to pamiętajcie by zostawić lapkę w górę na YT. Nie zapomnijcie też o subskrypcji i dzwoneczku (TUTAJ)! Dzięki z góry.

Komentarze użytkowników: