fot. © www.shutterstock.com

Retransmisje meczów z ostatniego sezonu

11 maja 2020, 09:12  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

W kwietniu wpadliśmy na pomysł, by regularnie puszczać Wam całe spotkania z ostatniej edycji, ubogacone komentarzem na żywo. I mimo pewnych obaw, dziś możemy śmiało stwierdzić, że ta koncepcja okazała się trafiona.

Pokazywanie powtórek to ryzykowny format. Wiedzieliśmy, że nie trafimy w gusta wszystkich, bo oglądanie spotkania, gdy zna się jego wynik, to zwykle mało interesujące zajęcie. Zwłaszcza wtedy, gdy posiada się wiedzę, że w danym meczu poniosło się porażkę. Ale niezrażeni tym faktem postanowiliśmy spróbować i łącznie przeprowadziliśmy dla Was aż dwanaście (re)transmisji. Oczywiście nie spodziewaliśmy się takiej frekwencji jak w trakcie sezonu, gdzie czasami oglądało nas po 500 osób, a liczba wyświetleń sięgała 10 tys. Z widownią bywało zresztą różnie, ale najważniejsze, że mieliśmy dość stałą publikę, która przyszła nie tylko obejrzeć spotkanie, lecz przede wszystkim wejść z nami w interakcję. Taki też był cel tych streamów. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się nas odwiedzać, za wszystkie polubienia, subskrypcje czy donejty. Bardzo to doceniamy.

Chcielibyśmy też podziękować wszystkim współkomentatorom. Większość meczów współprowadził Adam Baran, wprost ze swojego studia w Klembowie. Wspomagał nas też Mateusz Marcinkiewicz, a bardzo obiecujący debiut przed mikrofonem zaliczył Piotrek Biskupski - kapitan AKS Elektro. Wszystkie filmy zmontował za to Mariusz Ochociński.

Poniżej przedstawiamy Wam listę wszystkich spotkań, jakie puściliśmy z odtworzenia. Wystarczy kliknąć na dany wers a zostaniecie przeniesieni do konkretnego materiału na YouTube. Jeśli wśród czytających te słowa są tacy, którzy zdecydują się obejrzeć którąś z poniższych retransmisji, to zachęcamy by zostawić łapkę w górę pod filmem. Dla Was to tylko kliknięcie, a my traktujemy to jako zachętę do realizacji kolejnych projektów i przy okazji pomagacie nam w budowaniu marki naszego kanału na YT. Z góry dziękujemy i życzymy miłego oglądania. Pamiętajcie, że wszystkie mecze są dostępne w jakości HD.

RETRANSMITOWANE MECZE

» (4 liga) AKS Elektro - Maximus, Copa FC  - Bad Boys 2
» (3 liga) Burgery Nocą - Spoko Loko, Ponad Tona - Al-Mar 2
» (2 liga) Ryńscy - Ormed, Vaveosport - Multi-Medica
» (1 liga) KroosDe Team - In-Plus, Al-Mar - Ostropol
» (4 liga) Joga Bonito - HandyMan, Las Vegas - Maximus
» (3 liga) N-BUD - Al-Mar 2, Retro - Spoko Loko, Na Fantazji - Ponad Tona
» (2 liga) StimaWell - Ryńscy, Auto-Delux - Marcova
» (1 liga) Al-Mar - Bad Boys, KroosDe Team - Progresso
» (4 liga) Las Vegas  - AutoSzyby
» (3 liga) NetServis - Ponad Tona, Górale - Retro, N-BUD - Na Fantazji
» (2 liga) AGD Marking - Ryńscy, StimaWell - Multi-Medica, Marcova - Vaveosport
» (1 liga) Offside - Dar-Mar, KroosDe Team - Ostropol, Progresso - Fil-Pol

Komentarze użytkowników: