fot. © www.nocnaligahalowa.pl

W niedzielę gramy Puchar. Znamy już grupy!

3 września 2020, 19:48  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zmiana terminu z 30 sierpnia na 6 września okazała się chyba strzałem w dziesiątkę. Nie dość, że ma być dużo lepsza pogoda, to jeszcze udało się zebrać komplet drużyn!

Nie przedłużajmy, bo wiemy że nie możecie się już doczekać, z kim przyjdzie Wam rywalizować w czwartej edycji Letniego Pucharu NLH. W górnym menu strony znajduje się pomarańczowa zakładka z nazwą naszego turnieju i właśnie tam znajdziecie najważniejsze informacje, czyli REGULAMIN, TERMINARZ oraz dział LIVESCORE. Jeśli chodzi o ten ostatni, to właśnie tutaj będziemy po każdym meczu uzupełniać wyniki na żywo. Możecie więc już dziś ustawić sobie to miejsce jako stronę główną swojej przeglądarki i w niedzielę odświeżać ją co mniej więcej 10-15 minut;)

Mamy nadzieję, że grupy okażą się wyrównane, że rywalizacja będzie na dobrym poziomie i że wszystko odbędzie się zgodnie z zasadami fair-play. Przypominamy, że awans uzyskują dwie najlepsze ekipy z każdej stawki, które później zmierzą się w ćwierćfinałach (ta faza oraz kolejne będą trwały 1x12 minut). Bardzo prosimy, byście pamiętali by nie przyjeżdżać na ostatnią chwilę, bo terminarz jest napięty i nie za bardzo możemy sobie pozwolić na opóźnienia. Po przyjeździe na obiekt (przypominamy adres Wola Rasztowska, ulica Warszawska 41) prosimy o podejście do Organizatora, uiszczenie wpisowego, gdzie przy okazji dostaniecie do uzupełniania formularz oraz energetyki. Oprócz czegoś, co pobudzi Wasze ciało do wysiłku, nie zabraknie też muzyki, zdjęć drużynowych, profesjonalnych fotek meczowych (od fazy play-off!) oraz z rozdania nagród oraz oczywiście pucharów, medali, statuetek i nagród dla najlepszych graczy (strzelec, bramkarz, zawodnik). Dodajmy, że nagrody zostały ufundowane przez Pana Posła na sejm RP - Krzysztofa Gawkowskiego, który zdecydował się objąć patronatem nasze zmagania. Bardzo nam miło!

To co jeszcze ważne - na terenie obiektu znajduje się źródło wody pitnej. My ze swojej strony niestety wody nie zapewniamy - zwykle ustawialiśmy po prostu dystrybutor, ale mając na uwadze Wasze bezpieczeństwo, nie możemy z niego skorzystać (musielibyśmy go dezynfekować po każdym użyciu, co mija się z celem).

Oczywiście wszystkim w równym stopniu życzymy powodzenia a w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości, gdyby coś działo się na trasie do Woli Rasztowskiej lub jeśli jednak nie wystartujecie w zmaganiach - informujcie! Mamy zespoły rezerwowe, które tylko czekają na sygnał, by wskoczyć do drabinki turniejowej. Numer 501-162-400 jest do Waszej dyspozycji!

PS: wiemy, że część drużyn będzie zmuszona poczekać na spotkania fazy play-off. Na ulicy Warszawskiej nie brakuje sklepów, gdzie możecie się zaopatrzyć w prowiant. Natomiast w odległości niecałego kilometra znajduje się lokal Kebab-Pizza u Karolka. Jest tam dużo miejsca, można więc coś zjeść i się zrelaksować przed kolejnymi spotkaniami. Oczywiście można także zamówić jedzenie na dowóz - ulotki będą rozwieszone na terenie obiektu.

To chyba wszystko. Do zobaczenia w niedzielę!

Komentarze użytkowników: