Łukasz Kowalski typuje 3.kolejkę III ligi!

15 grudnia 2020, 01:02  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Beer Team można w tym momencie określić jako typowy zespół środka. I być może po dzisiejszym spotkaniu z AutoSzybami dowiemy się, do jakich celów będzie mu w tym sezonie bliżej.

Ale zadanie czeka go nie lada. AutoSzyby mają na swoim koncie komplet punktów, a o tym co zrobiły przeciwko Copie, nie musimy chyba przypominać. Ale Beer Team wcale nie musi się bać. To też zespół z określoną jakością, widać że chłopaki są dobrze umotywowani przed każdym spotkaniem i naszym zdaniem nie stoją na straconej pozycji. Łukasz Kowalski, czyli kapitan ekipy z Radzymina, także zapowiada walkę do ostatnich sekund. Bo gdyby tutaj udało się wygrać, to ta drużyna spędzi Święta w naprawdę dobrych humorach. A poniżej możecie już zerknąć na typy i analizy Łukasza i wieczorem się okaże, ile z nich okaże się trafnych, a ile totalnie chybionych.

Łukasz Kowalski

Razem Ponad Tona (3) - NetServis (10) (TYP ŁUKASZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Po tym jak Ponad Tona straciła Pawła Madeja wydawało się, że ta drużyna sobie nie poradzi. Jednak brak tego zawodnika spowodował, że zespół zaczął grać bardziej zespołowo i wychodzi mu to na razie na plus. Z kolei drużyna Netservis na dwa mecze odniosła dwie porażki i na moje oko nie zapowiada się, żeby w tym konkretnym spotkaniu było inaczej.

JMP (6) – Adrenalina Ząbki (1) (TYP ŁUKASZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Adrenalina świetnie spisuje się w tym sezonie, ma komplet punktów i może uchodzić za głównego pretendenta do zdobycia tytułu. Teraz na jej drodze stanie JMP, które wygrało niespodziewanie swój ostatni mecz. Mimo to mnie bardziej przekonuje Adrenalina i to jej zwycięstwo widzę tutaj po 40 minutach gry.

Moja Kamanda (5) – Byki Al-Maru (7) (TYP ŁUKASZA - 1) (TYP ORGANIZATORA - X)

Zespół Kamila Nowaka o ostatniej porażce pewnie już szybko zapomniał i w tym meczu będzie chciał udowodnić aspiracje do awansu o klasę wyżej. Natomiast Byki które ostatnio przegrały na pewno postawią się w tym spotkaniu i będą walczyć do ostatniej minuty, bo taki jest charakter tego zespołu. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz, w którym wygra Moja Kamanda.

Las Vegas Parano (8) - Copa FC (9) (TYP ŁUKASZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Copa FC po niefortunnej porażce w ostatnich sekundach ostatniego spotkania i brakiem żadnych punktów od początku rundy będzie chciała za wszelką cenę przerwać złą passę. Drużyna z Klembowa prezentuje ładną dla oka piłkę, ale to jak widać nie zawsze przekłada się na zdobycze punktowe. Jeśli jednak teraz nie zabraknie im szczęścia, to moim zdaniem Las Vegas będzie zmuszone pogodzić się tutaj z porażką.

AutoSzyby.com (2) - Beer Team (4) (TYP ŁUKASZA - 2) (TYP ORGANIZATORA - X)

Jako kapitan jednego z zespołów trudno o obiektywizm w wytypowaniu zwycięzcy. Autoszyby po dwóch zwycięstwach mają zamiar podtrzymać swoją passę, z kolei nam przyświeca cel, by tym spotkaniem tę passę zbudować. Obiecuję, że jak zwykle postaramy się pokazać ofensywną grę wraz z dobrym zabezpieczeniem tyłów. Co z tego wyjdzie - zobaczymy wieczorem. Przeciwnikom życzę powodzenia!

PS: Przypominamy o zakazie zabierania ze sobą kibiców oraz posiadania butów wyłącznie z płaską podeszwą!