fot. © www.nocnaligahalowa.pl

Lajki i hejty - odc. 3, sezon 5!

18 grudnia 2020, 19:52  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Z racji okresu w którym się znajdujemy, być może ten artykuł powinien zmienić nazwę na "prezenty i rózgi". Ale spokojnie - na te drugie mało kto w tym tygodniu zasłużył.

Przyznajemy się bez bicia, że dopiero za kilka chwil weźmiemy się za finalizację trzeciej kolejki rozgrywek. Magazyny już się produkują, pozostałe kwestie także lada moment będziemy prostować. Wiadomo - ta przedświąteczna gorączka nie jest może tak intensywna jak w latach ubiegłych, ale my również o pewne prywatne sprawy musimy zadbać ;) Dlatego nie przedłużamy i zapraszamy Was do subiektywnego podsumowania trzeciej serii okiem Organizatora.

    KOLEJKA NIESAMOWITYCH TRAFIEŃ

Kto nie ogląda naszych transmisji lub nie ma polubionego naszego FB, ten pewnie nawet nie wie, jakie gole przegapił w ostatnim tygodniu. Najpierw piękne trafienie na wagę trzech punktów dla Copy autorstwa Sebastiana Sasina (do obejrzenia TUTAJ), a potem popis dał bramkarz Namiotowo - Michał Dudek, który dwukrotnie pokonał swojego vis-a-vis genialnymi uderzeniami z własnego pola karnego (TUTAJ). Zresztą - ładnych goli było dużo więcej i rywalizacja podczas zabawy w najładniejsze trafienie grudnia na pewno będzie bardzo zacięta.

 W ELICIE ZNOWU CIEKAWIE

Tydzień temu ganiliśmy pierwszą ligę za to, że meczów "na noże" było tam jak na lekarstwo. Domyślamy się, że to raczej nie jest efekt naszych słów, ale wczoraj spotkania elity NLH wreszcie dało się oglądać. Co prawda to jeszcze nie jest ten poziom, który by nas zachwycił, lecz mamy nadzieję, że choćby poniżej tego wczorajszego, pierwszoligowcy już w tym sezonie nie zejdą.

 UDANE DEBIUTY ZA MIKROFONEM

W ostatnim okresie kilka nowych twarzy postanowiło sprawdzić swoje możliwości komentatorskie. I wyszło naprawdę bardzo dobrze! Z jednej strony to jest fajna przygoda, z drugiej pewnie towarzyszy temu mały stres, a słyszymy też głosy, że jednak wcale to nie jest takie proste, jak może się wydawać. Najważniejsze są jednak chęci. Czekamy na kolejnych śmiałków, nasi stali eksperci nie są do swoich stołków przyspawani, poza tym taki powiew świeżości to zawsze coś ciekawego. Kto więc czuje się na siłach, niech da znam znać - okazji do pokomentowania będzie jeszcze w tym sezonie sporo.

  CZEKA NAS DŁUGA PRZERWA  

Plan był taki, by czwarta kolejka rozgrywek została rozegrana 4 stycznia. Dziś już wiemy, że tego planu prawdopodobnie nie uda się zrealizować. Ponieważ od 28 grudnia do 17 stycznia ma zostać wprowadzona tzw "narodowa kwarantanna" a jednym z jej punktów jest: "Infrastruktura sportowa będzie dostępna tylko do uprawiania sportu zawodowego", to nie będzie możliwości rozgrywania spotkań w ramach amatorskich zmagań. Nocna Liga przesunie się więc o dwa tygodnie, co jakby wiele nie zmienia, natomiast od dnia dzisiejszego to jest praktycznie równy miesiąc przerwy. A najgorsze, że przecież ten okres może się wydłużyć, bo taki scenariusz też trzeba założyć. Jest jeszcze pewna nadzieja związana z tym, by mecze 4 kolejki rozegrać w przyszłym tygodniu, od poniedziałku do środy, natomiast nie jest to takie proste (chodzi o dostępność hali) i nie rozwiązuje problemu 1.ligi, której meczów w ramach 4.kolejki nie byłoby kiedy rozegrać (w czwartek mamy wigilię). W tym temacie prosimy jeszcze o trochę cierpliwości.

  DBAJMY O PORZĄDEK NA ŁAWKACH REZERWOWYCH

O takich rzeczach to chyba nawet nie powinniśmy przypominać. No ale jak widać trzeba - apelujemy o pozostawianie po sobie porządku w okolicach ławek rezerwowych. Czyli o wyrzucanie po sobie kubeczków czy butelek po napojach. Są zespoły które zawsze po sobie sprzątają, natomiast są też takie, które notorycznie zostawiają za sobą bałagan. Prosimy by zwracać na to uwagę, bo jak nie, to porobimy kilka zdjęć i dodamy tam nazwę zespołu. Może wtedy zrobi się komuś głupio...

A kolejny odcinek z "lajkami i hejtami" znajdziecie w serwisie po czwartym tygodniu. A może chcielibyście skomentować to, co właśnie przeczytaliście? Chętnie poznamy Wasz punkt widzenia!

Komentarze użytkowników: