fot. © Nocna Liga Halowa

Wesołych i Zdrowych Świąt Bożego Narodzenia!

24 grudnia 2020, 14:42  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

To był specyficzny rok. I te Święta w jakimś stopniu również takie będą. Dlatego życzymy Wam, byście wykorzystali każdą minutę którą spędzicie w najbliższym, rodzinnym gronie.

Wszystkim zawodnikom, sympatykom, sędziom, sponsorom, partnerom, patronom, osobom z organizacji składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Przede wszystkim by ani Was ani Waszych bliskich nie opuszczało zdrowie. Dbajcie o siebie, odpocznijcie, naładujcie akumulatory. Niech to będzie szczęśliwy czas, w którym chociaż przez chwilę zapomnicie o tym, co nas otacza.

Jeśli chodzi o Nocną Ligę, to życzymy sobie, by ten sezon szczęśliwie doprowadzić do końca. Przez te kilka najbliższych dni również zamierzamy wrzucić na luz, ale już od niedzieli nasze działania wrócą pełną parą. Nie zabraknie kontrowersji z 3.kolejki, wspólnie wybierzemy też najładniejszą bramkę, interwencję i pudło miesiąca, pojawią się także kolejne ciekawe artykuły. Na parkiet wrócimy pewnie 18 stycznia, chociaż niczego jeszcze nie przesądzamy. Obserwujcie stronę, o wszystkim będziemy informować na bieżąco.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Komentarze użytkowników: