fot. © www.nocnaligahalowa.pl

10 patronów - cel na koniec 2020 roku!

28 grudnia 2020, 14:21  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Cały czas zachęcamy Was, by docenić naszą pracę poprzez zostanie Patronem Nocnej Ligi. Stanowi to dla nas nie tylko finansowe wsparcie, ale też daje ogromną motywację.

W tym momencie liczba naszych Patronów wynosi 8. Daje nam to 904 miejsce pod względem liczby patronów w całym portalu. Tym samym udało nam się zyskać sporo pozycji względem poprzedniego notowania, ale wiadomo - apetyt rośnie w miarę jedzenia. Pamiętajcie, że na Patronite nie trzeba się deklarować co do miesięcznych wpłat. Można nas wesprzeć jednorazowo. Progi są naprawdę bardzo przystępne a każde wsparcie się przyda. 

O tym, że środki wydajemy zgodnie z przeznaczeniem, niech świadczy fakt, że w tym sezonie przeprowadziliśmy transmisję 46 spotkań, podczas gdy w CAŁYM poprzednim sezonie było ich około 60. Zdarzają się jeszcze przypadki, gdy ktoś podchodzi do nas i pyta - czemu nie transmitujemy wszystkiego lub konkretnego meczu. Odpowiedź jest prosta - bo wszystko kosztuje. Przypomnijmy, że względem minionej edycji nie zmieniło się wpisowe. Pierwotnie miało być ono wyższe, bo miało być też mniej drużyn, ale ostatecznie udało się zorganizować praktycznie komplet ekip, no a wpisowe pozostało na starym poziomie. To powoduje, że szukamy dodatkowych środków gdzie indziej, choćby przez Patronite. 

Nie ukrywamy, że przy zachowaniu obecnego stanu rzeczy, nasz budżet nie wytrzyma transmisji 3 meczów dziennie...

Z góry dziękujemy za każde wsparcie dotychczasowym oraz przyszłym Patronom. A gdybyście mieli jakieś pytania lub np. nie wiecie, jak dokonać wpłat – dajcie znać. Pomożemy rozwiać każdą wątpliwość.

https://patronite.pl/nocnaliga

Komentarze użytkowników: