fot. © www.planarstudio.pl

Wybór najładniejszej bramki grudnia!

28 grudnia 2020, 19:47  |  Kategoria: Ogólna  |  Źródło: inf.własna  |   dodał: roberto  |  komentarze:

Zgodnie z zapowiedziami dziś rozpoczynamy pierwszą część eliminacji, dotyczącą wyboru bramki sezonu! Tytułu broni Kamil Melcher.

Zaczynamy klasycznie od przypomnienia zasad. Przede wszystkim głosować można tylko na Facebooku NLH - a dokładnie w artykule TUTAJ. Należy po prostu polubić imię i nazwisko strzelca najładniejszego gola, które znajduje się w komentarzu. Za polubienie uznaje się również inną ikonkę emocji (serce, śmiech, etc), w związku z czym jedna osoba może oddać kilka głosów naraz. Ponieważ nie spieszy nam się do następnej kolejki i mieliśmy sporo wolnego czasu, macie do wyboru aż czternaście bramek!

Wśród nominowanych są:

1. Filip Żołek (Gwiazdy z Mydła)

2. Damian Krzyżewski (FC Górale)

3. Adrian Wrona (JMP)

4. Rafał Mucha (AutoSzyby.com)

5. Mateusz Grochowski (Burgery Nocą)

6. Sebastian Radzki (Vaveosport)

7. Daniel Gomulski (Dar-Mar Kobyłka)

8. Czarek Kaczorek (Al-Mar Wołomin)

9. Paweł Wyżykowski (Lema Logistic)

10. Michał Aleksandrowicz (FC Górale)

11. Patryk Woźniak (Razem Ponad Tona)

12. Sebastian Sasin (Copa FC)

13. Jakub Birek (Namiotowo.com)

14. Grzegorz Pański (Ryńscy Development)

Łącznie do walki o bramkę sezonu trafią trzy gole - z grudnia, stycznia i lutego. Dla tego, który okaże się autorem najbardziej spektakularnej bramki czternastej edycji będzie oczywiście nagroda i statuetka.

Serdecznie zachęcamy, gdy już klikniecie na post konkursowy, by go od razu polubić (a nie tylko sam komentarz) czy nawet udostępnić. Dzięki temu zobaczy go więcej osób.

Głosowanie na FB kończymy w czwartek, 31 grudnia o godzinie 20:00! A już wkrótce wybierzemy najładniejszą interwencję oraz pudło grudnia.

Komentarze użytkowników: